Кредитная• 10 сентября 2024
У вас есть тот, кого вы хотели бы разыскать?
Опять встретить, повидать, увидеть. Пропавшие люди? Я в детстве дружила с девочкой, она была старше меня на 3 года и пропала. Искали ( наверно) ее. Ее звали Женя. Тогда город Днепродзержинск. Внизу балка, бабушка всегда мне запрещала ходить с ней туда гулять, говорила что то типа " пятая бригада" "банда там" и тд. и я не ходила. Через столько лет, понимаю, что бабушка была права. А вот Женя так и осталась навсегда моей подругой.
БезникаяЯ• 10 сентября 2024
Дуже цікава історія, але так і не зрозуміло, ви хотіли б бабушку, банду чи Женю знайти?
Чучало яблуні• 10 сентября 2024
Есть такие, но понимаю, что прошлое не вернуть, разбитое не склеить.
Свідок Перемоги• 10 сентября 2024
Вже ні. В мене була така подруга дитинства. Знайшла мене 2 роки назад в фейсбук. До цього я дуже довго хотіла відновити з нею спілкування. Далі лайків діло особливо зараз не йде. Я думала з нею зустрітися, але трошки поспілкувалися і не знаю, чи їй буде приємно. Вона розлучена, живе з батьками в тому самому домі, де жила дитиною. Робота фігова, грошей немає. В мене все склалося дуже добре і я думаю, що нам обом може бути некомфортно. Ще думаю, чи варто зустрічатися
Дуболом• 10 сентября 2024
Хотіла б знайти подругу, її в соцмережах немає. Працювали колись разом, вона дуже хворіла. Маю надію все в неї добре.
Кредитная
• 10 сентября 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Почути ваші історії. Бабуся померла моя вже.
Кредитная
• 10 сентября 2024
Ответ дляДуболом
А з якого вона місця?
Дуболом• 10 сентября 2024
Ответ дляКредитная
А з якого вона місця?
Родом з Криму, але жила та працювала в Києві в 2006-2011 роках.
Своего не предлагать• 10 сентября 2024
В мене була така історія. Якось вбила в пошукову стрічку ім´я свого батька, якого не бачила багато років. Із усіх посилань мене зацікавило одне. Там був запит на його пошук від жінки. Вона описувала його, як батька. Пам´ятаєте програму ’жди меня’ в українському варіанті. Так от сайт цієї програми. Я її знайшла в мережах. Написала і відправила фото свого батька. Я знала, що в нього була друга після нас сім´я з його дитинкою. Це і справді була моя сестра. Її мама була жива і впізнала мого батька по фото. А у сестри нічого не було про родину. Я їй все розказала, вислала старі світлини бабусі і дідуся, адресу родичів.
На цьому все. Ми більше не спілкувались.
Так все дивно трапилось. Наче мене хтось підштовхнув це все зробити.
Так. Шукаю свою однокласницю, просто щоб сказати одне слово - пробач. Я важким підлітком була, я булила її до сліз. Спочатку вона перевелась через булинг в інший клас, потім в іншу школу. Булили її всі. Не розумію чому, дівчина вона порядна і хороша, відмінниця. Шукала по прізвищу, імені всюди....Ще з часів Однокласників і Вконтакте. Немає(((
Мабуть вона мене згадує і ненавидить(((
Все знаю від і до• 10 сентября 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Не варто. Але якщо можете допомогти їй з роботою, то ок.
Губки-уточкой• 10 сентября 2024
Ну есть бабушка двоюродная , скорее всего давно умерла , уехала в Казахстан очень давно и никак не могла найти концы , чтобы хоть узнать когда ее не стало (((
А так знакомые есть конечно , но так увидеть как изменились интересно и знать , что у них все ок , не более того
Свідок Перемоги• 10 сентября 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Ніяк не можу. Сама будувала кар´єру, пробивалася. Завжди приходила з вулиці. В міжнародних компаніях ’ кумовство’ не працює. Тим паче вона взагалі без амбіцій і їй подобаєтся працювати ’ неважко і біля дому’....це не про зарплату і не про кар´єру. І їй уже 40 без особливого досвіду роботи
Жертва интернета• 11 сентября 2024
Да. Я хочу найти.
Воробчук Петр, 1971 года рождения, др в июле
Адрес: Ровенская область, Млиновский район, село Острожец....
Кажется... Он служил в Рязанской области, водитель.
Хочу сказать - я уже очень давно живу в Киеве.
Не надо меня ненавидеть.
Таня.
Не надо меня ненавидеть.
Таня.