Голодаю• 11 сентября 2024
В Варусе коробка конфет 59грн
Голодаю
• 11 сентября 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Може терміни закінчуються? Колись їли, наче не фу було, нормальні
Термін на фото , ще місяць годні
Б´ю байдики• 11 сентября 2024
Ответ дляГолодаю
Термін на фото , ще місяць годні
А, ну тоді зрозуміло чому дешево.По повній ціні не візьмуть коли термін невдовзі вийде, а з знижкою встигнуть розпродати. Ех, жаль, не в моєму місті, я б взяла, користуюсь уцінками, якщо нагода є і товар ще норм
Голодаю
• 11 сентября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
В Детском мире ( Киев) по такой же цене, кому нужно
А какой срок годности До?
Потому что была в другом Варусе так там до 12 сентября срок годности
Настасья Пицун• 11 сентября 2024
Ответ дляГолодаю
А какой срок годности До?
Я не глянула(. Просто зацепился взгляд за цену