Не пью, не курю• 11 сентября 2024

Дочь хочет освоить гитару. Я не противоречу, но думаю себе зачем оно ей нужно

Денег на гитаре не заработать. Как ей обьяснить что гитара не нужна?
Леди_в_ночи• 11 сентября 2024
Неможна ж бути наскільки меркантильною. Якщо це хоббі, якщо доньці цікаво і подобається, то чому ні?

Ms. Доброта• 11 сентября 2024
Все заради грошей? А якщо їй подобається? Буде грати друзям.
Пукимончиг• 11 сентября 2024
сколько тех гитар так и не освоенных по квартирам валяется
купите, потом продадите
Веселуха Муха• 11 сентября 2024
А я думаю, навіщо таким, як ви, народжувати дітей.
Мerida• 11 сентября 2024
Будет стримить в тиктоке.
Гитара - это не о деньгах
Триндю-бриндю• 11 сентября 2024
А доньку народжували щоб вам гроші приносила?
Бла бла бла• 11 сентября 2024
Игра на музыкальных инструментах влияет на мозг, улучшает память и мышление, а вы о деньгах 🤦🏼‍♀️
Боневтікла• 11 сентября 2024
Це розвиввж мозок дуже добре.
Це крім суто естетичних принад
Пупуговка• 11 сентября 2024
А Ви все в житті робите виключно за гроші?
І секс теж?

ЛолитаНеРазлита• 11 сентября 2024
еще и как заработать - петь голой металлику в онлифанс не каждый может
Напланетянка• 11 сентября 2024
мій чоловік уже вибирає електрогітару і комбік для дочки.
якась пошесть :)
а на його акустиці не хоче вчитись
Чорт і Шо• 11 сентября 2024
Моя донька навчилась грати на гітарі сама,хоча в музичній школі грала на фортепіано.У неї вже третя гітара за 3 роки,грає в школі,у компаніях,на різних заходах тому не бачу в цьому нічого поганого,діти прагнуть до самореалізації.
Наша взяла• 12 сентября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Порадьте будь ласка гітару для початківця-самоучки 12
Чорт і Шо• 16 сентября 2024
Ответ дляНаша взяла
Не можу порадити на жаль, бо в цьому не дуже розбираюсь.Ми купували в магазині музичних інструментів,так продавці-консультанти все розкажуть і порадять.