Ку ка ку ка ку• 12 сентября 2024

Kasta промокод. Можливо, в когось є діючий промокод на каста?

Дякую.
LoveYouOrNot• 12 сентября 2024
в додатку Нова пошта появились пропозиції, там є і Каста

автор Ку ка ку ка ку • 12 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
В мене до 8 числа промокод лише (
LoveYouOrNot• 12 сентября 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
В мене до 8 числа промокод лише (
в мене є на 100 грн на покупку від 900 грн, підійде? до 22.09
LoveYouOrNot• 12 сентября 2024
але чомусь думаю, що і у вас має бути такий, я думала вони стандартні
автор Ку ка ку ка ку • 12 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Вони в мене світилися зараз не бачу, памʼятаю , що на літеру л
Бачу в дорогу промокод, але він лише на сумки
LoveYouOrNot• 12 сентября 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
в додатку Нова пошта, в розділі Персональні.
якщо треба такий як в мене є, пишіть в особисті
автор Ку ка ку ка ку • 12 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Дуже дякую, як в себе не знайду, то напишу вам

ВільнаНазавжди• 02 октября 2024
Извините, что влезаю не по теме, вижу Вы заказываете там, я впервые заказала наложенным. И теперь если вдруг не то что надо могу отказаться в отделении, надо что-то заполнять? Создала тему там все молчат))
автор Ку ка ку ка ку • 02 октября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Ніколи не замовляла післяплатою, тому не підскажу, я вдома вже міряю, а потім, якщо не підійшло - надсилаю назад безкоштовно з допомогою послуги легке повернення
Там приходять документи на повернення разом з посилкою
ВільнаНазавжди• 02 октября 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
А, поняла, спасибо за ответ, на месте тогда разберусь)) Я просто чайник с этими сайтами) Пытаюсь понять кто в моем случае платит доставку туда сюда в случае отказа, мне написали никто... Я думала я должна оплатить в обе стороны, если отказалась.