Майская киска• 12 сентября 2024
Ліастен хто приймав?
Добрий день, дівчата назначили ліастен при гінекологічних проблемах,+ аб, почитала що це імунностимулятор (( негативно до цього відношусь, лікар каже що треба підняти імунітет, не моду сказати що він поганий але останнім часом часті орз, всім дякую)
Майская киска
• 12 сентября 2024
Річ не в грошах, просто негативно до таких препаратів відношусь, лікар говоре що при ггінекологічних проблемах дуже добре, висіяли бактерію з мазка