Блондинка в Шоколаде• 12 сентября в 22:15
Чи можна якось вплинути в цій ситуації на спонсорів (Німеччина)?
Виїхала жінка як біженка в Німеччину, запросили її в будинок до спонсорів жити.
Вона спочатку просто жила, далі їй запропонували допомогати по дому і доглядати за дітьми за готівку.
Спочатку платили, потім сказали що тимчасові труднощі і так кілька місяців.
І далі просто відмовилися оплачувати, сказали що тобі Німеччина оплатила як біженці, значить ми тобі ніц не винні.
Є договір між собою на оплату, підписаний мамою та нянею.
ФсеСама• 12 сентября в 22:17
Жінка хоче жити на усоьому готовому безкоштовно,не працювати і не допомогати тим,хто її пустив до себе,вірно?
Ду да ду да ду• 12 сентября в 22:17
Какая мама и няня? И за шварцгельд в Германии очень норм могут за жабры взять. Хватит сидеть у спонсоров, пусть ищет жильё через ДЦ и ищет работу.
Самоучка• 12 сентября в 22:18
Ответ дляФсеСама
За неї господарям оплачує держава. Вони не безкоштовно її пустили.
БезникаяЯ• 12 сентября в 22:19
Ответ дляСамоучка
Причем нехило так оплачивает, 800-1200€
БезникаяЯ• 12 сентября в 22:20
Ищите жилье и съезжайте поскорее от этих идиотов. Они не спонсоры, они очень хитросделанные и думают, что умнее всех
Сонечко• 12 сентября в 22:21
Тому і треба вчити мову, шукати самостійно житло і керувати своїм життям, а не сидіти плакати що німці погані але я тут привʼязана в нікуди не піду
Блондинка в Шоколаде
• 12 сентября в 22:23
Ответ дляФсеСама
Жінка жила за власні кошти, доглядала за 2 дітьми 3 і 4 років і готувала на всю родину.
Їй надали лише житло і не більше.
ФсеСама• 12 сентября в 22:24
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Їй надали лише житло і не більше.
Что мешает женщине переехать,ведь создалась конфликтная ситуация?
Блондинка в Шоколаде
• 12 сентября в 22:25
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну як мінімум зʼїхати від них, чи вона далі хоче там жити?
Вона і з´їхала. Повернулася в Україну.
Пише спонсорам, ті кажуть - ми тобі ніц не винні, наша держава за нас тобі все оплатила.
ФсеСама• 12 сентября в 22:25
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Вона і з´їхала. Повернулася в Україну.
А что она от них хочет?
Блондинка в Шоколаде
• 12 сентября в 22:26
Ответ дляФсеСама
А что она от них хочет?
Обіцяні ними кошти.
Love_Love_Love_• 12 сентября в 22:27
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Обіцяні ними кошти.
Вони їй вже нічого не повернуть, хоч вони і не праві
Блондинка в Шоколаде
• 12 сентября в 22:29
Ответ дляLove_Love_Love_
І ніяк не можна на це вплинути навіть за наявності договору?
бювет_в_обед• 12 сентября в 22:30
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Їй надали лише житло і не більше.
А чому жінка не стала на облік в Джобцентр та не отримує допомогу від Держави? Вона хоч оформила прихисток по 24 параграфу?
Блондинка в Шоколаде
• 12 сентября в 22:30
Ответ длябювет_в_обед
Оформила і отримувала десь 500 євро чи щось таке.
бювет_в_обед• 12 сентября в 22:31
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Вона і з´їхала. Повернулася в Україну.
В Німеччині немає поняття СПОНСОРИ.
В них дійсно немає ніяких обов´язків по відношенню до цієї жінки.
бювет_в_обед• 12 сентября в 22:32
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Про якій договір ви кажете?
Вони її наймали на роботу? По контракту?
Сонечко• 12 сентября в 22:32
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Хай наймає адвокатів в подає позов до суду, витратить купу коштів, часу і нічого не докаже, ви як маленька чесне слово
Блондинка в Шоколаде
• 12 сентября в 22:34
Ответ длябювет_в_обед
Про якій договір ви кажете?
Це був просто договір між собою що зобов´язана робити няня і скільки за це має отримувати.
Коли почалися трабли з оплатою роботи з боку спонсорів, няня попросила прописати все це письмово - що вони зобов´язуються виплачувати в місяцт 1500 євро і так далі.
І ні копійчини не заплатили.
бювет_в_обед• 12 сентября в 22:38
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
І ні копійчини не заплатили.
Ви розумієте, що неофіційна праця в Німеччині карається великими штрафами. Погодившись на це жінка поставила себе понад законом.
Так що вона зараз хоче від закона?
Блондинка в Шоколаде
• 12 сентября в 22:39
Ответ длябювет_в_обед
Так що вона зараз хоче від закона?
Тобто в такій ситуації винна лише біженка? ’Роботодавців’ навіть покарати нереально за таке?
Пошаманю• 12 сентября в 22:39
Ответ длябювет_в_обед
Так що вона зараз хоче від закона?
+ это не мини джоб. Она должна была тогда платить налоги, страховку и не получать соцвыплаты. Вот это уровень хитрожопости!
бювет_в_обед• 12 сентября в 22:42
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Роботодавець був неофіційний. Податки вона з отриманої зарплати явно не платила.
Так що ви хочете? Щоб їй ще штраф гігантський впаяли?
бювет_в_обед• 12 сентября в 22:43
Ответ дляПошаманю
Вот-вот. Хотят и пособие получать, и неофициальную ЗП.
Галя із Дарниці• 12 сентября в 23:00
Тобто, чи правильно я розумію : людина жила безкоштовно в сімʼї, не платила за житло, за їжу , отримувала 500 євро від німецької держави і крім того, хотіла 1500 євро за послуги няні і повара ? З яких не планувала планувала платити податки , хотіла гроші готівкою, а зараз шукає законні шляхи як вибити з німців ці 1500 ?
Блондинка в Шоколаде
• 12 сентября в 23:18
Ответ дляГаля із Дарниці
Людина жила в житлі спосорів, за що їм держава сплачувала компенсацію.
Оплачувала 50 євро за світло, утримувала себе самостійно в рахунок власних коштів та держ виплат.
Готувала на всю родину, гледіла за 2 дітьми весь день поки батьки були на роботі чи у від´їзді. І так протягом кількох місяців.
Каяспер• 12 сентября в 23:23
Ответ дляФсеСама
Вы в адеквате?
Каяспер• 12 сентября в 23:24
Ответ дляФсеСама
А за отработанное кто заплатит?