Черговий по кухні• 12 сентября 2024
Фіаброаденома, хто довго спостерігає і не видаляє?
Коротко, колись років 7 назад, в мене знайшли фіброаденому, вирізали, а вона виросла знову, і ще декілька маленьких зʼявились згодом…
То вже сказали, якщо не росте - спостерігати…
От я думаю, є ті хто реально по 10-15 років спостерігає і все нормально, і нікуди воно не переродилось?
А то я щось розпереживалась.
Шикаю і викаю• 12 сентября 2024
Я видалила, коли збільшилася мало не вдвічі (( 3 роки спостерігала
Черговий по кухні
• 12 сентября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Я спостерігаю вже 5 років десь, але кожен раз так хвилююсь перед узд…
Хоча мені робили всякі пункціі, все ок, але все одно…(
Сусідка знизу• 12 сентября 2024
Доньці 18, пів року спостерігаємо, хочемо видалити, щоб не переживати. Я видалила у 35 років, тепер 45 буде, нові фіброаденоми не з´явилися
ХвилювАллочка• 12 сентября 2024
Я спостерігала два роки, було без змін. А за рік виросла в два рази то видалила.
Голова колгоспу• 12 сентября 2024
Послухаю, перед війною знайшли, спостерігаю , ви нагадали що пора хоч на УЗД піти , в мене велика 2 см на 1 см, пункцію брали, мамографію раз в рік робила, а тепер знову треба
Черговий по кухні
• 12 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Знаю, що може збільшуватись…
Але основне страшно, аби в рад не перейшло.
Але якби науково, вони не перероджуються
АБВГДэшница• 12 сентября 2024
Мне уже 53, лет с 25 фиброаденома и кистозная мастопатия, все ок, климакс улучшил ситуацию
Черговий по кухні
• 12 сентября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Ага, і ви просто спостерігали?
А як було під час вагістності?
ХвилювАллочка• 12 сентября 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Знаю, що може збільшуватись…
Ходіть раз на пів року до лікаря узд
Ну або видаліть щоб не думати всяке
АБВГДэшница• 12 сентября 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Ага, і ви просто спостерігали?
А як було під час вагістності?
Ничего не было, были маститы из-за плотности, много массировали пока хорошо молоко пошло. В роддоме грудь камнем стояла. Там же дали хорошую массажистку, она мне грудь разбила и научила массажу и гв
Черговий по кухні
• 12 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Ходіть раз на пів року до лікаря узд
Ну або видаліть щоб не думати всяке
Я ходжу, ну буває раз на 8 місяців як зараз..
Черговий по кухні
• 12 сентября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Рада, що у вас так все) сподіваюсь в мене теж так буде))
ХвилювАллочка• 12 сентября 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Тоді все добре, не накручуйте себе
АБВГДэшница• 12 сентября 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Поучите заранее массаж груди при ГВ, а лучше сразу найдите хорошую массажистку
Вельми шановна• 12 сентября 2024
Автор, а зачем носить в себе ее и переживать ? Почему не хотите удалить у нормального доктора?
Черговий по кухні
• 13 сентября 2024
Ответ дляВельми шановна
Я удаляла у нормального доктора:) она выросла снова)
Вельми шановна• 13 сентября 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Я тоже удаляла и для себя спрашивала, почему бывает, что вырастают снова. Мне тогда ответили, что чаще всего из-за того, что остается маленький кусочек неудаленным. Ну и гормональные нарушения еще могут быть причиной
культУра• 13 сентября 2024
Я удаляла, выросла в той же груди, но в другом месте. Забеременела, родила, кормила грудью и она исчезла. А после вторых родов выросла в той же груди снова в новом месте. Наблюдаю год, перед УЗИ страшно и побаливает во время месячных.