Смешнюча• 13 сентября 2024

Що це з інтернет від Київстар?? Куди скаржитись?

Оплату зробила як завжди на початку місяця. Не підключають, пишуть шо треба оплатити. Дзвоню оператору, каже технічні проблеми.. Сьогодні вже бляха яке число, дзвонила, писала їм, а відповідь таж сама: технічна проблема.
Пів місяця без інтернету, а якщо я працюю віддалено? Куди скаржитись? На Київстарі тільки пів року, це у них часто таке?
Винник• 13 сентября 2024
Йдіть від них. Не найкращий оператор.
Лапка• 13 сентября 2024
Міняйте провайдера.
Головне не ставте Водафон, повелася на їхнє хвалене оптоволокно, підключили безкоштовно, але інтернет через день почав лагати, залишила три заявки і по жодній нема реакції, уже 2 тижні минуло, на технічну підтримку додзвонитися нереально.
Лупаю цю скелю• 13 сентября 2024
А ви тільки помітили?))
Була на київстарі років 4 (домашній+моб), так от, від початку року якість їх послуг - дно. Реакція на скарги - дно. Влаштуєш скандал - нате вам 25% знижки (доречі, почитайте коментарі людей в одній із їх соц мережі).
ББЖ тримає годину при вимкненні світла, мобільний зв´язок - дно, мобільний інтернет - едж ловлю частіше, ніж 4g. І це Київ.
Вирішила, що мої нерви за мої ж гроші мені дорожче, перейшла на іншого провайдера і горя не знаю.
qusik7• 13 сентября 2024
вони у Фейсбуці відповідають швидко, пишіть туди
Регионщица• 13 сентября 2024
А зачем жаловаться? Накажите их рублем - уйдите к другому оператору. А по оплаченным средствам заявление на возврат.
Та_все_ок_будет• 13 сентября 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
А ви тільки помітили?))
Я 17 лет на киевстаре, домашний. Все хорошо. Харьков.
За то что очень долго с ними , большие скидки сделали. На инет нареканий нет.
Лупаю цю скелю• 13 сентября 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Значит вам повезло относительно интернета.
У меня тоже вопросов небыло, но это... Ну просто...
Я бы с радостью не платила бы дополнительные деньги за подключение другого провайдера, однако Киевстар не оставил другого выхода.
Знаете, если б они ещё объясняли вменяемо, а так шаблонные ответы, вопросы из разряда: а может это у вас телефон, а вы роутер перезагружали, странно, но подобных жалоб по вашему району нет (хотя я точно знаю, что у меня только из моего дома человек 10 позвонили (скооперировались в чате)) и т.д.
Относительно Харькова могу их только похвалить, вам там и так несладко, хоть со связью и интернетом.
Та_все_ок_будет• 13 сентября 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
После ракет он конечно висит. Но не долго.
Но сосед по этажу поменял Киевстар на другой. Сказал плохо тянет. Или - то есть то нету.
Не знаю шо там у него не тянет, у меня все хорошо тянет)