Кофр для ноги• 13 сентября 2024
Підкажіть, що подарувати дівчинці на 8 років?
Бюджет готова виділити до 4 тис, але хочу щось щоб дитина дійсно задоволена була. Маму запитую- каже обирати самій, вона знає що я вгадаю. Чим цікавиться дитина не знаю, рідко спілкуємось
Порадьте мами від чого ваші доньки в захваті в такому віці?
Нетутешня• 13 сентября 2024
Докімакура є дитячі варіанти.
Якщо дівчинка захоплюється малюванням то можна подарувати альбом з трафаретами для дівчаток плюс скетч маркери.
Якщо не знаєте зовсім що дарувати то або гроші або подарунковий сертифікат.