Xвостокрутелка• 13 сентября 2024

Что нужно чтобы было с собой в учебе у мужчины кроме основного списка?

Девчонки, помогите пожалуйста, кто в курсе?
УраганнаЯ• 13 сентября 2024
Учебка учебке рознь.

Админко• 13 сентября 2024
Будуть гроші на карті - він докупить все необхідне
Морожена_курка• 13 сентября 2024
Ліки, всілякі Нурофени та протипростудні. Мій за навчання випив ліків більше ніж за все життя до того(((
Пишущаяся• 13 сентября 2024
Походу разберется. Будете докупать по мере необходимости и присылать. Заранее ему сложно сориентироваться. В учебке особо ничего и не нужно. А вот когда определят в часть, там уже смотря кем, куда и как..
Крию матом страшно• 13 сентября 2024
Вы про военного или про чмоню за партой?
Бавовна• 13 сентября 2024
Там не відпускатимуть, то запас своїх ліків. Знеболюючого раджу, голова часто болить з непривички фіз навантаження, багато хто жалівся. Зараз ідуть віруси і застуди. Віт С і Д , нурофен, або чаї парацитамольні. Ну звісно , як захворіє направять в лікарню. Інше все, що вважаєте потрібним і за списком. Замість рулонів туалетного папіру краще великі пачки вологих серветок.
автор Xвостокрутелка • 13 сентября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Удалено администрацией...
Крию матом страшно• 13 сентября 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Удалено администрацией...