Добродійка• 13 сентября 2024
Що зробити з нішею?
В коридорі є ніша розміром 45х135. Порадьте, будь ласка, як її краще використати? Хочеться там місце для верхнього одягу, сумок і взуття. Але не знаю чи відкриті полиці, чи закриті. Чи взагалі краще для самокатів і велосипеда організувати простір. Лажу по пінтересту, але ніяк не можу визначитись що хочу…
Сімʼя 2+2
Добродійка
• 13 сентября 2024
Ответ для3@йk@
Шкаф, сделайте под заказ с нужными вам полками
Проблема в тому, що я не можу визначитись які мені треба
Скажений гудзик• 13 сентября 2024
Ответ дляБасина
Закриті, звичайно. Верхній не дуже зручно буде зберігати, бо звичайну штангу не використаєш, треба хоча б 55 см глибини для вішаків. А от взуття, сумки і в 45 помістяться. Зробіть частину поличок, частину висувних ящиків під дрібниці.
Вішалки можна вішати на штангу не як зазвичай, а паралельно полкам
Добродійка
• 13 сентября 2024
Ответ дляБасина
Ооо, висувні для дрібниць! Дякую, я про них взагалі забула
Скажений гудзик• 13 сентября 2024
Ответ дляДобродійка
Якщо ця ніша біля входу, то однозначно шкаф купе для одягу
3@йk@• 13 сентября 2024
Ответ дляДобродійка
Забейте в гугл шкафы в нише, куча идей разных, что то наглядно подберете
Жерица ночи• 13 сентября 2024
Ответ длязабиякина
✅Гардеробную!!!
Полки
45 см - оце так гардероб буде
забиякина• 13 сентября 2024
Ответ дляЖерица ночи
45 см - оце так гардероб буде
Полки будет норм))
Дякую_аж_підскакую• 13 сентября 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Глибина 45 см, не вийде повісити плічка на штангу. А паралельно дуже незручно навіть якщо це висувна конструкція. Мої батьки так зробили, тому фактично з власного досвіду кажу
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Поддерживаю, это неудобно. Я тоже в нише в квартире сделала такую систему, ну, лучше чем ничего, но там висят вещи которые надеваем не часто. А постоянно используемые - на открытой вешалке. Ибо плечики это и так геморрой, а если их еще выдвигать-задвигать, то вообще капец
Добродійка
• 13 сентября 2024
Ответ дляPrervana
Дальше исключительно вопрос размеров и внешнего вида. Но общая идея понятна, да? Пуф для присесть/сумку кинуть, место для ключей, сама вешалка, небольшая антресоль, место для обуви и ящики для шарфов-шапок-перчаток
Дякую! Можна і без пуфа, для нього збоку є місце
Добродійка
• 13 сентября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
У мене теж такі є, дуже незручно(
Всіх підсаджую• 13 сентября 2024
Ответ дляДобродійка
Так моя подруга, мала робити ремонт в квартирі (нова, гола), і років 10 не змогла визначитись...Було де жити. Ну а тепер, спочиває - Царство Господнє))
Добродійка
• 13 сентября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
І до чого це?
Добродійка
• 13 сентября 2024
Ответ дляPrervana
Пуф это очень удобно. Если их будет два - это тоже будет отлично. У вас большая семья, разуваться всем надо, и желательно сидя😆
До речі, так))
Всіх підсаджую• 13 сентября 2024
Ответ дляДобродійка
І до чого це?
Треба стати і визначитись, чоч через гру в сірники, монетки)
Добродійка
• 13 сентября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Ви прямо знаєте скільки я часу не можу визначитись 🤦♀️
Навіщо прямо вже через сірники чи монетки якщо можна пошукати нормальне рішення, про яке потім не прийдеться шкодувати?
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну, це хіба що для 3-4 курток можна зробити, якщо шафа біля вхідних дверей і треба кудись їх вішати
Ответ дляPrervana
Мене зараз найбільше в квартирі бісять оті відкриті гачки для одягу, точніше те, що там постійно навішано)) хоч я і не перфекціоністка-мінімалістка
Скажений гудзик• 13 сентября 2024
Ответ дляБасина
Можна, але це незручно і неергономічно - мало одягу влазить
У вас у шафі в коридорі висить більше 10 курток? У мене такий шкаф, з одного боку вішалки, влазить 4-5, в іншій половині двосторонні крючки, влазить доволі багато одежі верхньої
Ответ дляСкажений гудзик
Ага, десь 10 і висить, у двох частинах, на отакій незручній штанзі, ще й не висувній))