Мати тріля• 14 сентября 2024

Чи можна відмовитись від мобілізації?

Якщо можна, то відповідь лише по темі, думки з цього приводу не обов´язково. Людину примусово мобілізували, забрали з робочого місця, забрали телефон. Повернули телефон вже в навчальному центрі. Юристи вже безсилі, бо все оформлено. Чи можна офіційно відмовитись від виїзду на війну? Відбути покарання в місцях позбавлення волі, наприклад, але офіційно відмовившись, не втікаючи.дякую за допомогу.
барабанщица• 14 сентября 2024
Хай просто тікає, знаю двоє таких, нікого не посадили
Один вдома працює
Другий зразу за кордон втік
Просериарила молодость• 14 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Третій рік сидять?За які кошти живуть тоді?
Мій знайомий наприклад здає квартиру і гараж, іншого знаю поки працює одна дружина
Ответ дляEva-e696
Жить хотят все ,не только трусы дезертиры,но и те, кто сейчас на фронте.Если столько лояльности к трусам, тогда в первую очередь пускай освободят от службы тех ребят, кто уже не хочет воевать.Так будет справедливо и по честному а потом уже подумают про права ухилянтов.А то как то получается очень мерзко. Те, благодаря большинство население Украины может жить относительно спокойно, должны этот покой охранять пока вперед ногами не вынесут, а остальным мужчинам ’немотивированным’ разрешается иметь или не иметь желания идти на фронт.
Якщо всіх загребуть, то ніякої демобілізації все одно не буде, ви ще цього не зрозуміли?
Заставляличка• 14 сентября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Мій сидить так, працюю лише я, задовбалася, але що зробиш.
lilu1990• 14 сентября 2024
Ответ дляМати тріля
Я не хочу ні щоб мій, ні щоб жоден інший не йшов на війну, хочу щоб в кожної людини був вибір. Вдячна всім захисникам, які боронять нашу країну на мою сім´ю. Я повторю ще раз, ми готові нести покарання, готові до осуду. Я розумію тих, чиї рідні там, розумію їх емоційний стан, але мені погано, то хай буде іншим не варто бажати. Всі знайомі військові, частини з яких вже нема, говорили, вам не треба сюди йти. Тут смерть. І краю нема. Вбити людину, хто б то не був, не кожен може. Всім дякую за увагу, вибачте кого образила, хто не так зрозумів. Нікому не бажаю зла, хочу щоб це швидше закінчилось. Вибачте
Убити людину насправді кожен може. З мого досвіду. Ви недооцінюєте інстинкт виживання
lilu1990• 14 сентября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Удалено администрацией...
Дуже смішно
Леди_на_драндулете• 14 сентября 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Тікати. Коли чоловік сестри їздив за кордон на навчання, то при поверненні назад деякі чоловіки втікали під час зупинки санітарної зупинки автобуса. Речі лишились на місцях, типу прямо з туалету. Не знаю, як їм то вдалось, але чоловік сестри загинув на першому ж завданні.
Я живу закордоном. В мене є подруга близька, в якої чоловік служить в НАТО. Так от, рік назад сам мені розказував, що коли були навчання з нашими військовими, за деякими вночі приїздили дружини, а деякі повтікали. Короче, із всієї кількості хлопців, повернулася половина
Бандитка Сью• 14 сентября 2024
У нас демографическая катастрофа. Лежат сотни тысяч заявлений об отказе от украинского гражданства, — нардеп Николай Княжицкий
Бандитка Сью• 14 сентября 2024
Ответ дляEva-e696
Удалено администрацией...
Пургену мне• 14 сентября 2024
Думаю только сбежать и сразу полями через решал выехать в Молдову, а там уже дальше
Пасти Ла• 14 сентября 2024
Ответ дляПургену мне
опасно.выгодней почку продать.и при бабках и дома
Ромашкинная• 14 сентября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Я так розумію, що там змушують підписати якийсь папірець. Якщо він підписаний, то вже нічого зробити не можна . Але я точно не в курсі, можу помилятись. В нас же немає і не працюють нормально закони
Не обов´язково змушувати щось підписати, самі за людину підпишуть і все(
Пасти Ла• 14 сентября 2024
Ответ дляБандитка Сью
Удалено администрацией...
а если убить всех срочников и гнаться за ахмат чаем -то можно очутиться уже в москве
Пургену мне• 14 сентября 2024
Ответ дляПасти Ла
Вы издеваетесь, почку продать это инвалид и неизвестно,как со здоровьем, физ. работать нельзя. Ничего себе выгода.
Смажена полуничка• 14 сентября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Странно что вы пришли за этим на женский форум, а не к юристам.
Честно говоря ваша паника выглядит так как будто вы его уже похоронили. У меня не такой конечно большой круг общения, но все мобилизованые в течение этих двух лет - воюют. Приятельницы племянник с Азовом в плен попал, в 23-м обменяли. Вот там беда беда.
А у моєму будинку з 60 квартир трьох поховали, а один безвісти зниклий. Ніхто не хоче долі цих чоловіків чи такої, як у племінника вашої знайомої.
Пасти Ла• 14 сентября 2024
Ответ дляБандитка Сью
’В Германии получаете серый паспорт. Есть люди, которые давно были за пределами Украины и имели по два паспорта. Они просто отказываются от украинских. Мы имеем реальную демографическую катастрофу’,
Пасти Ла• 14 сентября 2024
Ответ дляБандитка Сью
и что.вон пол россии выехать мечтают
Смажена полуничка• 14 сентября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Вряд ли. У него еще деньги украли, он в полицию ходил писать заявление. Но он алкоголик, может просто решили забить на него 🤷🏻‍♀️
У нас є точно такий самий родич. Алкоголік, сзч, вже більше року вдома. Його брат служить і каже, що його все ж таки рано чи пізно судитимуть, нестиме якесь покарання.
Пасти Ла• 14 сентября 2024
Ответ дляПургену мне
так это лучше чем утонуть и быть пристреленым на границе.
Престидижитатор• 14 сентября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
А кому он на нуле нужен, никто в бригаду к себе не берёт таких кадров
Берут, у меня сосед такой..
Божа кульбабка• 14 сентября 2024
Ответ дляБандитка Сью
Удалено администрацией...
Смажена полуничка• 14 сентября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Доречі так, не хочеш на виїзд - плати
Хочеш у відпустку чи якусь мінімальну ротацію - також. Є командири гірші русні.
Пасти Ла• 14 сентября 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Удалено администрацией...
такое и русские пишут но о себе Россия в демографической яме: почему мы не... | Дзен
dzen.ru›a/ZuP5mWZHO1iIJbhk
Підтверджений профіль
Опубліковано учора
учора
Меню
Підписників: 435,5 тис.
Смажена полуничка• 14 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Це жах...на жінці виходить і діти,і чоловік,і комунальні ,...дожилися, чим же ми таке заслужили...і все-таки країну потрібно комусь захищати але добровільно йти,а не примусово.
Добровільно вже немає, все. Ви не йдете, я не йду і так всі інші також не хочуть.
Незламна Україна• 14 сентября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
+100, автор, пусть лучше будет сзч, это лучший вариант чем суды. Уверена, что после войны всех амнистируют и вообще признают незаконной мобилизацию насильную. Главное сейчас пересидеть, залечь на дно, выжить
Интересно, по какой причине мобилизацию признают незаконной. Войны нет? СВО?
Смажена полуничка• 14 сентября 2024
Ответ дляПП-шница
Не побіжить. Такі там довго не живуть.А ВЛК як і ТЦК то лише галочка.Все вони знають і розуміють , що ставлячи «придатний» таким - виписують квиток в один кінець. В нас сусідка, в червні поховала чоловіка, три місяці на нулі і кінець. Грижі в хребті то саме менша його хвороба була. Він ледь ходив, стерті в щент суглоби, такі болі були, але на влк хоч завтра в космос.
Також племінник служить, розказував, що поспіхували всіх кульгавих хворих, з грижами, бо ніхто тягати їх не хоче. А куди їх далі, то вже інше питання
Цікаво, як спиться тим псам з тцк і влк, які так на смерть воюють з ’ворогом’, а насправді зі своїми. Навіть уявити не можу, щоб психічно здорова людина могла так просто на смерть відправляти тисячі.
Смажена полуничка• 14 сентября 2024
Ответ дляБандитка Сью
Добились. Зараз патріотки набіжуть і будуть горланити, як всіх громадянства позбавити. Недалекі і обмежені
БезникаЯ• 14 сентября 2024
Ответ дляEva-e696
Автор топика,правильно,вам неудобно когда вашего мужчину забирают, но вы совершенно OK,когда чьи то мужья и сыновья защищают в том числе и вас..Вам тогда наверное очень хорошо спалось, спокойно.А представьте, большинство из тех ребят уже давно эмоционально выгорели, а у многих еще есть ранения, иногда тяжелые, им не дают право выбора,остаться или уйти, вы представляете, они большинство уже тоже хотят быть демобилизованными,но им никак этого права давать не хотят .Скажите ,а чем ваш мужчина лучше?Вам совершенно нормально, когда других туда берут, которые должны защищать вас, ваших детей и вашего распрекрасного мужчину, но совершенно не подходит когда уже вашего мужа туда забирают.
Тогда если такая лояльность к трусам, пускай наконец то демобилизуют и остальных мужчин, которые это сто тысяч раз заслужили.
Мой дома но мне с февраля 22 спокойно не спится! И нет ни какой радости от того что там гибнут чужие мужья! Я хочу чтоб все были дома! И как бы нам и марафона не кричали про Перемогу, переговоры все равно будут с разницей лишь в том сколько еще людей погибнет к этому времени. И не надо мне писать про территории и границы 91 - вы эти территории видели после обстрелов и бомбежек? Там выжженая земля! После ВОВ до сих пор снаряды не разорвавшиеся находят, а сколько там будет? И про восстановление не надо рассказывать - под Киевом мост 2 года восстанавливали взорваный, у меня в ЖК кусок дома уже больше года восстанавливают после прилета, а там целые города!!! Вы поедете на те территории жить после войны? Отпустите ваших детей гулять пока сама будете на работе, чтоб они полезли и нашли не разорванный снаряд/мину или еще какое-то говно? Да, безмерно жаль что люди потеряли свои дома, привычный уклад жизни, быт. Жутко в 40/50/60+ начинать все на новом месте, но лучше начинать чем лежать в гробу! Лучше снимать квартиру с мужем, чем проведывать его на кладбище!
Пасти Ла• 14 сентября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
а зачем им с ботами мертветчуковскими общаться.
Встидаюся запитать• 14 сентября 2024
Ответ дляМати тріля
То зрозуміло, але мені так легше. Я за добу вже постаріла на років 10. Я розумію, що треба, що неправильно, але життя одне і це найвища цінність. Готові нести покарання.
Автор, як я Вас розумію. Чоловік сказав, що в тюрягу не хоче. Тепер під Харковом. Щось там підписують дрібним шрифтом.