Подмигашка• 14 сентября 2024
Хлопець пише 1-2 слова. Він не зацікавлений чи деякі люди так спілкуються?
Наприклад пише "добрий ранок", "на добраніч". На питання "як день" відповідає "як завжди". І весь діалог відповідає 1-2 слова або задає короткі питання.
Голена блондинка• 14 сентября 2024
Схоже, що він не з балакучих. Якщо ви любите компліменти, ніжності, романтику...то з ним мабуть цього не вийде. А може й помиляюсь
Подмигашка
• 14 сентября 2024
Ответ дляИМХОля
Некоторые так общаются.
Толку не будет с таким
Чому не буде?
Рожки-да-ножки• 14 сентября 2024
Мой муж с самых встреч ненавидит долгие телефонные разговоры и переписки, смотрите по делам человека.
Забула що?• 14 сентября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Якби були б дії від чоловіка, то цього запитання не було б
Подмигашка
• 14 сентября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Ок. Ми вчора тільки познайомились))
ИМХОля• 14 сентября 2024
Ответ дляПодмигашка
Чому не буде?
бо буде місяцями так мурижити переписками беззмістовними
Весняний Марафон• 14 сентября 2024
У меня есть такой приятель, даже отношения предлагал) Разговоры ни о чём привет-пока, я это называю не интересный человек, с таким и дружить то скучно, а встречаться тем более
ШанельКуКу• 14 сентября 2024
А в житті як? Я сама не люблю переписок. Чоловік мій завжди конкретне питання-відповідь. Складно оцінити людину за перепискою. Але коли квітково цукерочний період був, навіть мій чоловік писав. Можливо він не заціаавлений у вас
Tanya Romanova• 14 сентября 2024
Манера спілкування
А ви вже вирішуйте самі - чи маєте бажання продовжувати в тому ж стилі