фан L.O.S.T.• 14 сентября 2024

Что подарить девушке сына?

Имею ввиду нам, родителям , сын подарок уже купил, а я не знаю что можно придумать.. Что то такое ради приличия, дарила бы что то для дома, но вроде ж как ещё не невестка, ещё рано, зачем ей сейчас вся эта фигня, косметику 100% не угадаю..
автор фан L.O.S.T. • 14 сентября 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
ви ж ще ніхто цій дівчинці, навіщо ставити людей в незручне становище?
про наслідки подумали? чи ви теж хочете шоб ії батьки сушили по формах голову, шо подарить черговому залицяльнику доньки?) чи ви плануєте від цієї дівчинки теж отримати подарунок на свій ДР? ви ж зобовязуєте ії своїм ’виходом з подарунком’
Ну якщо у них ніби серйозні наміри, вже не підлітки, хотілося б їй приділити увагу, ніби ж не зовсім чужа, тому й думаю що о б таке подарувати щоб не зобов´язувати, не дорогий, на грн максимум 500. Мій день народження вже пройшов, вона мене не вітала, та й я цього не бажала так як розумію що вона ще вчиться, не працює і коштів своїх у неї ще немає

Mrs.Sexuality• 14 сентября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
на такий бюджет хіба шо пляшка шампанського, але це так собі подарунок для юної дівчини. занлиб вподобання, може книгу якусь на ці гроші можна купити, а так...
не робіть цього. привітайте, якщо в дом до вас в цей день зайде, та й все

ну не свисток же з Аврори дарувати, чи футболку....
і відкрите питання, де ви це дарувати будете?
Мост_Устал• 14 сентября 2024
В доньки від потенційної свекрухи вже повна поличка ароматичних свічок та всяких статуеток.
А краще б в сина спиталась, в нього завжди є декілька варіантів, чого б хотілося доньці, від якихось дрібничок до більш серйозних подарунків.
Конфиденциальность• 14 сентября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Цветы и сладости
Анонім Перший• 14 сентября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Якщо вона вас навіть не вітала, то навіщо ви збираєтесь їй щось дарувати?
Встидаюся запитать• 14 сентября 2024
Пусть сын спросит, что ей надо. Я бы с удовольствием составила вишлист. У каждой девушки много различных хотелок
автор фан L.O.S.T. • 14 сентября 2024
Фуршету не буде 🙄, діти будуть самі відмічати...

Вона мені дійсно наче ще ніхто, але дівчинка приємна, хочеться зробити подарунок від душі.. вже й не знаю чи дійсно це буде зайвим (((
Ух яка ж Я• 14 сентября 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Например, какие парфюмы дарила свекровь, если не секрет?
все с ив роше и орифлейм. я в них не разбираюсь, достаточно было один раз понюхать
автор фан L.O.S.T. • 14 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Можливо вона займається їх розповсюдженням, були хороші акції, то й вирішила набрати, а тепер дарує їх всім ))

Ух яка ж Я• 14 сентября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
или ей подарили, и она решила - че добру пропадать