tarveldy• 14 сентября 2024

Найтрешовіше обговорили, давайте поговоримо про незрозуміле кіно

Такі фільм які дивишся ніфіга не розумієш, але і відірватися не можливо
Потім читаєш анотацію, критику, відгуки. Ще раз дивишся і вже трошки розумієш, а на 5 раз розумієш що це шедевр
Для мене це фільм Малхаланд Драйв, неймовірні метафори і образи, специфічна естетика на грані жаху, але ні , якась хвороблива глибина банальна до сміху
Другий фільм який я не змогла зрозуміти це Паразити (Південна Корея) але почитавши про нього критику , зрозуміла що це фільм може зрозуміти лише кореєць
А які у вас?
РокерША• 14 сентября 2024
Паразити- якийсь тупий, плаский майже підлітковий. Що сюжет,що гра акторів, ну і звертання корейські також мене повеселили

Бодіпозітівна• 14 сентября 2024
«Паразити» класний фільм. З трилерів є дуже захоплюючий і з несподіваним кінцем «Місто таємниць: Зникла». В ньому ще дуже обʼємна красива картинка австралійських лісів 😍
Нещодавно почали дивитись з чоловіком «Бідні нещасні» і закінчили на 20 хвилині. Тепер думаю подивитись вже наодинці до кінця.
З бісиками• 14 сентября 2024
Ответ дляРокерША
Плюсую.
Мне тоже непонятен ажиотаж вокруг этого фильма.
автор tarveldy • 14 сентября 2024
Ответ дляРокерША
Не згодна, це фільм не для європейців, ми по іншому дивимось на ті проблеми що підняті у фільмі,
Ну і пласким ніяк його не можу назвати , особливо після того, як зацікавилась ментальністю корейців , доречі після цього фільму
Південна Корея пройшла дуже важкий шлях, нам варто в них повчитися багато чому
Зараз на дієті• 14 сентября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Бідні нещасні просто чудовий фільм,я просто не могла відірватися, а чоловік покинув дивитися через 10 хвилин
Бодіпозітівна• 14 сентября 2024
Ответ дляЗараз на дієті
У нас та сама історія сталась)
Почемучка• 14 сентября 2024
Ответ дляЗараз на дієті
в закладках
все никак настроение не придет
Я_канеша_извиняюсь• 14 сентября 2024
Фонтан
Трусиковед• 14 сентября 2024
Точно, бідні нещасні подивилися з чоловіком без відриву. Після перегляду він сказав, що тепер потрібно випити))

автор tarveldy • 14 сентября 2024
Ответ дляТрусиковед
Бідні-нещасні / Poor Things (2023)’ - фантастичний фільм, який дивує своєю оригінальністю та тематикою. Головні герої - Белла Бакстер і ексцентричний учений, який має особливий план, щоб її врятувати.

Усе починається зі смутної історії: через жорстоке поводження її чоловіка, Белла, точніше її подвійник, вирішує покласти край своєму життю, втопившись у річці. Однак, коли все здається безнадійним, на сцену виходить ексцентричний учений, який готовий зробити все, щоб врятувати нещасну Белу.

Молодий вчений також займається дослідженням на межі етики та сосціальних норм, він вирішує пересадити мозок неродженого дитини особи, яка самовбиваються - саме такого сенсаційного відкриття він шукає. Таким чином, Белла стає носієм мозку неродженої дитини. Цей експеримент має дорослий наслідок - Белла повертається до життя, але з новими досвідами і впевненістю.

Фільм ’Бідні-нещасні’ здивує глядачів своєю нестандартністю та заворожуватиме своєю унікальністю сюжету. Чи зможе Белла змиритися із своїм новим існуванням та знайти щастя? Які таємниці і випробування чекають її на шляху

Еммм... Напевно варто глянути
Zelenkа• 14 сентября 2024
Вечное сияние чистого разума, чи то я незаточена, чи варто сісти ще раз передивитись
Душка-свекрушка)))• 14 сентября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Фонтан
О, это надо эзотерику немного понимать)
ШобВам_КакНам• 14 сентября 2024
Ответ дляЗараз на дієті
А я начинала смотреть, но как и ваш муж закончила на минуте 15й
Зараз на дієті• 14 сентября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
А інші фільми Лантімоса дивилися? Бо зазвичай його фільми або подобаються всі, або жоден.
Крайня невістка• 14 сентября 2024
Лантимос для меня слишком переоцененный режиссёр.
Безпринципова• 14 сентября 2024
Лобстер
Кіма кепка• 14 сентября 2024
’Маяк’ с Дефо и Паттинсоном
ХтоЯкщоНеЯ• 14 сентября 2024
Ответ дляРокерША
Удалено администрацией...
КонхфЭдкаТузик• 14 сентября 2024
Фильмы Ари Астера. Я понимаю, что это ужастики, но они же странные и после просмотра ´Реинкарнации´ и ´Сонцестояния´ пришлось читать пояснения образов и действий.
Старый фильм с Робином Вильямсом ´Куда приводят мечты´. Я знаю, многие его любят, и я люблю, но сюжет загадочный и действия жены-мужа необъяснимы.
Еще фильм ´Время´ где парень не мог спать, останавливал время и рисовал женскую грудь. Так зрителю ничего и не объяснили толком, оставил много вопросов.
И фильм с Джиленхолом под названием ´Враг´. Был фильм как фильм, ну необычный немного, а потом такой конец что я его много лет не могу забыть. Хоть и поняла метафору, но зачем так делать - не поняла.
Фильм ´Пустой дом´ Ким Ки Дука. Красиво, необычно, но дико странно.

Сама купляю квіти• 14 сентября 2024
Есть фильмы, которые я никогда не посмотрю второй раз, паразиты - один из них.
Сусідка зверху• 14 сентября 2024
Обычно я такое не смотрю. Если смурное что-то просто выключу, а если сморю, то все +- понятно. Вышеперечисленные в теме не смотрела, читаю описание если не нравится просто не включаю. Настроение вникать в какие-то сильно заумные или концептуальные задумки режиссера мне неинтересно. Кино у меня для отдыха, так что смотрю то, что приносит удовольствие.
Я_канеша_извиняюсь• 14 сентября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
О, это надо эзотерику немного понимать)
Думаю, там нужно больше, чем немного понимать.
Я вроде много чего поняла. Но вот почему он в посмертии путешествовал с деревом я полностью не понимаю. Чей это образ поняла. А вот почему - нет. И почему она именно дерево?
Странный фильм. Но я смотрела в 20 лет, может поэтому так и не поняла некоторые моменты.
Бутерброд з ікрою• 14 сентября 2024
Ответ дляБезпринципова
Лобстер
Плюсуюсь. Шо це було???
Коржик• 14 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
мой любимый фильм
Zelenkа• 14 сентября 2024
Ответ дляКоржик
мой любимый фильм
Мабуть, треба передивитись ще раз
Коржик• 14 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Мабуть, треба передивитись ще раз
Думаю, у каждого свои непонятные. Например, не понимаю Убийство священного оленя и другие фильмы этого режиссера и даже не хочу вникать вообще. А вот сияние разума мне какой то прям душевный) Опять хочу пересмотреть. Просто у всех свое восприятие. Я как-то советовала Угоняя лошадей, мне он тоже понравился как какой-то сокровенный, тонкий. А мне потом сказали - банальщина, не стоит внимания. Так что.....)
Zelenkа• 14 сентября 2024
Ответ дляКоржик
Я про ці фільми і не чула, але я така заземлена, люблю детективи, аналітику, лайв-сторі.
Коржик• 14 сентября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я смотрела Реинкарнацию и долго думала смотреть ли Солнцестояния, ну послевкусие ужасно, я жалею что видела это
Завжди з рушником• 14 сентября 2024
Kinds of Kindness Йоргоса Лантімоса.Зрозуміла,але не все.
Чумачечая_• 14 сентября 2024
Ответ дляКоржик
Солнцестояние лучше, смотрите... Там столько переплетений с славянскими обычаями и особое место выделено значению сине-желтому. сочетанию цветов...Мурашки по коже, фильм 2019г