Флюорография гуся• 14 сентября 2024
Як знайти роботу українцям у Португалії?
Підкажіть, хто вже через це проходив. Які умови, вимоги. З якими складнощами стикались. Всім дякую.
Кубик Рубика• 14 сентября 2024
Так буде ж залежати від ваших знань та навичок, що саме ви шукаєте
А айті можна знайти, є і вакансії і попит на українських спеціалістів
Офісна робота - тільки якщо ви маєте навики та знаєте мову, а іноді навіть дві, англійську також. Але із-за безробіття на офісну роботу скоріш візьмуть місцевого, ніж іноземця.
Продавець, консультант - теж треба як мінімум одна мова
Якщо прибирання, миття посуди і подібне, то таке можна знайти. Але у приоритеті завжди будуть ті, хто хоч трохи знає мову.