Сиреневая цапля• 14 сентября 2024
Чи знайомі ви з таким поняттям як 3Д друк, 3Д принтер?
Як вам таке чудо техніки? )))
бювет_в_обед• 14 сентября 2024
оу, у вас открытие дня?
погуглите про дома на принтере, добавьте яркости эмоциям
Значит надо• 14 сентября 2024
Ответ длябювет_в_обед
оу, у вас открытие дня?
Їжу на принтері та ін. Зараз тих принтерів по всій Україні для школярів
Сиреневая цапля
• 14 сентября 2024
Ответ длябювет_в_обед
оу, у вас открытие дня?
Та ні, я з ними давно знайома, але виявила що багато знайомих не знають що це.. ), от стало цікаво чи то дійсно багато хто не знає що це, чи то у мене такі знайомі динозаври... ))
На_оба_рот• 14 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
У нас дома есть,муж играется
бювет_в_обед• 14 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
второе
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 сентября 2024
Сиреневая цапля
• 14 сентября 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Я гроші друкую,нащо мені ваші дитячі 3D?))
Супер! Ну у вас вже останнього покоління, куди нам до вас !
Сиреневая цапля
• 14 сентября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я заказывала подошвы для куклы з см длина печатали на 3 д принтере
А верх самі робили ? Чи теж десь під замовлення? Супер вийшло ))
Астановитесь• 14 сентября 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Продаєте?😁
Сиреневая цапля
• 14 сентября 2024
Ответ дляАстановитесь
Продаєте?😁
Вам ваш нік підказує.... ))))
Астановитесь• 14 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Вам ваш нік підказує.... ))))
Не можу. Гроші мене дуже збуджують😂
Не все можно на 3 д напечатать, используемые материалы ограничены. Используют в основном порошковые смеси и проволоки. Печать идёт слоями, много полостей внутри, что снижает прочность деталей. Печать идёт долго.И это дорогое удовольствие. К тому же надо делать 3-д модель, продумать как расположить во время печати, что бы не пострадали прочностные характеристики, сделать подпорки в нужных местах, что бы не сломалось изделие.
Сиреневая цапля
• 14 сентября 2024
Ответ дляSeehund
Повністю з вами згодна))
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Колодку заказывала тоже на зд печатали, верх сама делала
Секс-Бомба• 14 сентября 2024
В нас є навіть два. Одним користується дочка, а іншим чоловік. Особисто я не вмію ним користуватися.
Секс-Бомба• 14 сентября 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Знайома працювала там теж на виробництві. Казала, що з.п. зовсім мала.
Не рахую, а вважаю• 14 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Так і є. В робочих максимум 1000$
Секс-Бомба• 14 сентября 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Так і є. В робочих максимум 1000$
Знайома працювала там років 20 назад, то тоді до 1000 взагалі з.п. не доходила і близько.
Не рахую, а вважаю• 15 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Тоді вона мабуть десь в коморі працювала, або десь в якихось допоміжних службах. Бо на друкарський дільниці після 2003 року були непогані зарплати завжди. А перші десять років після відкриття невеликі. Але людей тримали квартири які їм повидавали в 90х. Кому квартира не світила, то звільнились, потім жалкували.
Найкращі часи для робочих були при Тігипко головою НБУ. В друкарську на машинах мали по 2000$.
А зараз тільки у високого керівництва по 2-3-4тисячі$
Сюди в принципі і йшли через квартири. Але Гонтарева скасувала. Останні дали у 2017 році. І все. Черги немає.