размахер• 14 сентября 2024

Як розвиваєтесь, чим цікавитись?

Окрім роботи та сім´ї, чим ще займаєтесь?
В мене здається якийсь "день сурка". Хочеться відволіктись, не знаю як.
Цибулька зла• 14 сентября 2024
Подорожую
ЯниЯ• 14 сентября 2024
Никак
Like-995b• 14 сентября 2024
Учусь водить машину, сегодня аж вспотела )
Тектологиня 80lv• 14 сентября 2024
Англійська
Бачата
Читаю
Зал і теніс.
Але я працюю 4 год максимум. Якби повний день то не знаю коли мати інші заняття
Невгамовна шахиня• 14 сентября 2024
Вишиваю
Вчу англ
З понеділка йду на навчання Співаючі чаші
В списку на вивчення гра Ліла
Плету з соломки
Рибалка
Хочу по гриби, але боюсь, ліс біля полігону. Та мабуть і закритий зараз
Пампушечка• 14 сентября 2024
Вже багато вмію та знаю, хочеться трохи деградувати
Залатавая• 14 сентября 2024
Путешествия, люблю тестить на завтраки новые заведения семьей, учу язык …. Как то так. А в целом быт- работа
Кашпо• 14 сентября 2024
Я вчера первый раз в этом году рисовала. Наконец-то снизошло настроение.. А так больше ничего интересного)
Потішаюся• 14 сентября 2024
астрономия, теория струн, камни
автор размахер • 14 сентября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Англійська
Бачата
Читаю
Зал і теніс.
Що читаєте?
Сижу_и_плачу• 14 сентября 2024
Не работаю
Не обижаюсь• 14 сентября 2024
Вчу дитячу психологію, хочу ще взяти курс смм.
Зілля до весілля• 14 сентября 2024
Цікавлюсь медициною , вивчаю закордонні протоколи, не оминаю можливості отримати знання про тактичну медицину , а саме як надати допомогу при пораненнях різних ступенів, тобто як стабілізувати пораненого, поки не довезуть до медиків
Угги_в_горошек• 14 сентября 2024
Я росла и развивалась до семнадцати годов, а с семнадцати годов сушит девушку любовь. ))
Семенівни сусідка• 14 сентября 2024
Я лінива жопа, як почитати всі дописи.Мова іноземна, соломка, вишивання.каміння якесь .Мені просто ввечері після роботи, перевірки уроків, подавання вечері тощо хочеться здохнути або напитися
автор размахер • 14 сентября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Не работаю
Чим займаєтесь у вільний час?
Сижу_и_плачу• 14 сентября 2024
Ответ дляразмахер
Чим займаєтесь у вільний час?
Ничем
Тектологиня 80lv• 14 сентября 2024
Ответ дляразмахер
Що читаєте?
Зараз - Один хороший рік.
Капитошечка• 14 сентября 2024
Мене не вистачає навіть на роботу і сім´ю не те що на розвиток. Не знаю хто ці святі люди, яким все вдається. Головне коли?
автор размахер • 14 сентября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
От в тому і питання, як не зануритись у все це навіки і не загубити себе.
автор размахер • 14 сентября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Ничем
Ну щось же ви робите цілий день?
Русланка з гілки• 14 сентября 2024
Мстящий за Зайца• 14 сентября 2024
Я полностью погрузилась в изучение мира ароматов) это так увлекательно.
Кукарикуууууу• 14 сентября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Давайте разом нап´ємося. Але я щось легеньке, бо дитина тільки в садочку😄
Семенівни сусідка• 14 сентября 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Та я вже в старечій лізі.От прочитала все про теплопровідність, щоб пояснити дитині чому термометри ртутні , а градусники спиртові.І чому таких малих розмірів.Фізика це іноді цікаво, що там та вишивка
Кукарикуууууу• 14 сентября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Я теж зошити для підготовки до школи переглядаю, то багато чого згадую, або вивчаю🤪
Мне без сахара• 14 сентября 2024
Не працюю. Маю хоббі - фотографія і вчу англійську, інтенсив 3 р. на тиждень по 2 години.
Наша взяла• 14 сентября 2024
Музика, читання, кіно, англійська. Це все дає мізкам поживу.
ДаЗдраПерма• 14 сентября 2024
Пішла на йогу, почала, нарешті, водити машину ( правам 10 років), трішки редизайню меблі)
Творческий типаж• 14 сентября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Англійська
Бачата
Читаю
Зал і теніс.
а на теніс куди ходите?