Я натуралка• 14 сентября 2024

Мами дітей 4 клас. Питання до вас.

Якщо ваша дитина не ходила до школи, як вона дізнається те, що було задано?
Сама чи дізнаєтеся ви?
Я просто в шоці. 4 клас, в дітей групи в вайбері, але домашки дізнаються мамки, строчать що, коли і на коли.
Бляха, я вже раз була написала, щоб діти самі розбиралися, але ж ні, мамки продовжують це робити за дітей.
Чому???
Результат:
вже голосів: 38
25 (65.79%) я сама
12 (31.58%) дитина
1 (2.63%) не має дітей
Швендяю містами• 14 сентября 2024
Дз або у вайбер, або в онлайн щоденнику
Oksana0612• 14 сентября 2024
Електронний щоденник
автор Я натуралка • 14 сентября 2024
Ответ дляOksana0612
Електронний щоденник
Не пишуть цю інформацію в нас
автор Я натуралка • 14 сентября 2024
Ответ дляШвендяю містами
Дз або у вайбер, або в онлайн щоденнику
У вайбер?
Хто?
фан L.O.S.T.• 14 сентября 2024
Неужели вам негде больше самоутвердиться?))) Почувствовали себя на вершине мира среди мамок?
Свисток ля-минор• 14 сентября 2024
Є група дітей з вчителем, зазвичай в ній ніхто не відповідає. Тому так,я пишу в групі батьків, але і там не завжди відповідають. Всім на всіх короче плювати
Natal_ka91• 14 сентября 2024
6 клас, досі інколи теж запитую в групі з батьками. Бо мій пофігіст ще той, в нього нема інформації про дз - значить нічого не задали))
автор Я натуралка • 14 сентября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
А ви?
Швендяю містами• 14 сентября 2024
Ответ дляЯ натуралка
У вайбер?
Хто?
Діти, вчитель. Англічанка точно пише
Зубожиння• 14 сентября 2024
Вся інформація в гугл класі
ПампушОК• 14 сентября 2024
Якщо в дитячій групі вайберу мовчать (а це часто таке.. аби що, тільки не відповідь на питання про домашку) то можу спитати в батьківський чат. Так само і інші батьки.
автор Я натуралка • 14 сентября 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
В нас не має групи дітей щ вчителем
Лише там де діти
Швендяю містами• 14 сентября 2024
У вас нема електронних щоденників чи гуглу?
автор Я натуралка • 14 сентября 2024
Ответ дляШвендяю містами
Є, але вчитель там дз не вказує
автор Я натуралка • 14 сентября 2024
Ответ дляШвендяю містами
Лише оцінки
Швендяю містами• 14 сентября 2024
В нас у п´ятницю не задають. Є така норма. Вихідні для відпочинку
ПампушОК• 14 сентября 2024
Ответ дляЯ натуралка
В нас не має групи дітей щ вчителем
Лише там де діти
У нас як раз в 4 класі класрук організувала дитячий чат. Модератором була вода і мама з батьківського комітету. Були прописані правила користування і спілкування ) з 5 класу вчителі деякі робили свої окремі чати. Типу математика, укр.мова, англійська. Там вчитель і діти з її групи.
100pudov• 14 сентября 2024
Ответ дляЯ натуралка
Є, але вчитель там дз не вказує
Тогда вопросы к учителю
автор Я натуралка • 14 сентября 2024
Ответ дляШвендяю містами
Та я в цілому, не лише про пʼятницю.
Діти в 4 класі вже, самостійно можуть написати і запитати
ПампушОК• 14 сентября 2024
Ответ дляЯ натуралка
Є, але вчитель там дз не вказує
Кажіть що б записувала. Бо нашо тоді той електронний щоденник?
100pudov• 14 сентября 2024
У нас было так. Учитель писала детям задания на доске и нам в группу фото доски скидывала)) чтобы можно было проверить всё ли записано.
Но это у нас в начале ковида было.
Свисток ля-минор• 14 сентября 2024
Ответ дляЯ натуралка
Та я в цілому, не лише про пʼятницю.
Ну ок. Запитали. Відповіді нуль. Що далі?
Заикальница• 14 сентября 2024
Автор, я вас расстрою, 8 класс, мамки тоже могут спросить д.з.
З горіха зерня• 14 сентября 2024
А какая вам разница как делают другие? Беспокойтесь о своем ребенке и не лезьте к другим.
Затишне кубло• 14 сентября 2024
Дз в Гугл классе
автор Я натуралка • 14 сентября 2024
Ответ дляЗаикальница
😂😂😂😂😂😂
Жесть
автор Я натуралка • 14 сентября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Мене це стосується, бо я знаходжусь в цьому спільному чаті в бачу все це
Швендяю містами• 14 сентября 2024
Ответ дляЯ натуралка
Та я в цілому, не лише про пʼятницю.
Вау, ви десь на заході країни?
Патриоточка• 14 сентября 2024
Вчитель щодня писала домашнє завдання на дошці. Діти мали записати, але вона завжди скидала фото у класну групу. Я сину пересилала на телефон.
Психологічка• 14 сентября 2024
Вчителька кожного дня скидає фото з дошки у групу вайберу, хоча це їй не дуже подобається теж вважає що діти повинні самі писати дз, але батьки просять. Бувають такі дні що не скидає, то тоді на прохання когось із батьків скидає одна дівчинка .