Зубачистка• Изменено 14 сентября 2024
У кого астигматизм, вы носите очки с
Долго привыкали к таким линзам?
А если решили носить обычные очки для близорукости (без линз при астигматизме), почему?
Один специалист сказал, что если не буду носить астигматические линзы, ничего не случится..кому верить, не знаю
миссАрфография• 14 сентября 2024
Ні. Окуляри мені не можна одразу повну корекцію поставити,да і просто мені в них не зручно, заважає, а одну лінзу треба під замовлення робити ( змішаний на одному оці)... Короче ходжу без нічого. Лікар сказав що можна ходити без нічого. Корекцію зробити мені не можна нажаль(((
Мой_ужин• 14 сентября 2024
Чоловік зробив корекцію зору, все супер. В мене окуляри, не ношу постійно, тільки коли пишу, читаю, за компом.
Столічна штучка• 14 сентября 2024
Да, сразу с первых очков астигматические линзы. Первые очки были в 35
Пффф 100%• 14 сентября 2024
Ответ дляnata.ant
Ношу без, прості,,астегматизм щ десяти років, зараз мені 35
Чому не носили в дитинстві ті, що при астигматизмі призначають? Я доньці з 5 років замовляю, зараз їй 15, носить
Одні думки• 14 сентября 2024
Ответ дляПффф 100%
Ви в мене таке питаєте,це було 25 років тому,може доступу до таких лінз не було,я незнаю.Прекрасно обходжуся окулярами простими
Пффф 100%• 14 сентября 2024
Ответ дляОдні думки
Мабуть же в 14 чи 15 років був огляд у окуліста, щось казали робити для покращення зору. Мені лікар пояснювала, що ці лінзи змінюють кут якийся, тільки в дитячому віці, після 18 вже нічого не можна змінити.
Пффф 100%• 14 сентября 2024
Ответ дляОдні думки
А прості окуляри, це які? Не подумайте, що я насміхаюся. Просто цікаво, якими замінюєте. Я теж не дуже розбираюся в цьому. Сама теж вже 9 років в окулярах, з 40 років.
Одні думки• 14 сентября 2024
Ответ дляПффф 100%
Я не пам´ятаю,ви думаєте я і десять років щось сиділа і слухала що там лікар росказував,для мене похід до окуліста був якимось жахом.В мене астегматизм спадковий
Кому там слова не давали• 14 сентября 2024
Носила и с обычными линзами и с астигматизмом. . однозначно мне с обычными лучше и комфортнее.
Пффф 100%• 15 сентября 2024
Ответ дляОдні думки
Та я думала, що мама була поряд і слухала. Зазвичай про такі стани у дітей батькам кажуть.
Зубачистка
• 15 сентября 2024
Ответ длямиссАрфография
Один спеціаліст наполягав, щоб я замовляла окуляри з лінзою при астигматизмі. А інший каже, що астигматизм у мене не буде прогресувати (у мене одне око з астигматизмом)
Зубачистка
• 15 сентября 2024
Ответ дляПффф 100%
Питання не мені.
Але також відповім. В моєму випадку зараз ’прості окуляри’ - це просто окуляри при близорукості, без лінзи при астигматизмі (нещодавно діагностували невеликий астигматизм на одному оці (раніше не було)).
_Alekssandra_• 15 сентября 2024
Ответ дляЗубачистка
Питання не мені.
Астигматизм же врождённый. Ну мне так окулист сказала.
У сына астигматизм, купила очки по ’рецепту’.
А в чем проблема линз в очках при астигматизме? Очки как очки
Зубачистка
• 15 сентября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Наверное, не всегдаУ меня и близорукость уже во взрослом возрасте диагностировали, слабую, а астигматизма вообще не было до недавнего времени.
Я в разное время очки заказывала (для театра и т.д.), астигматизма не было, делали диагностику.
Или же врожденный, но проявился не сразу.
МастерЮля• 15 сентября 2024
Перечитала 3 раза, ничего не поняла. Пошла к окулисту, назначили очки, под заказ, сложная линза. У меня астигматизм, вблизи вижу хорошо, дальше метра всё плывёт. Но я пока не ношу, не могу найти подходящую оправу. Зрение испортилось последние лет 5, раньше было хорошее
_Alekssandra_• 15 сентября 2024
Ответ дляЗубачистка
Я специально спрашивала у врача. У ребёнка моего тоже не было. Или не видели окулисты.
МастерЮля• 15 сентября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Я прекрасно видела до 23-х лет, потом постепенно стало всё плыть в глазах, пошла к врачу и сказали астигматизм. Так что не врождённое. У родителей хорошее зрение, у бабушки была катаракта и глаукома, но после 80-ти, до 80 она читала без очков
Скоро_вчера• 15 сентября 2024
Ответ дляЗубачистка
Правильно сказав, буває астигматизм вроджений і корекції не піддається ,а так зір у вас не погіршиться ,переконалась на власному досвіді
_Alekssandra_• 15 сентября 2024
Ответ дляМастерЮля
Из всех родственников моих и мужа эта проблема была только у моих дяди и тёти.
При этом их дети нормально, бабушка, дедушка были с отличным зрением.
И вот, аж у моего ребёнка.
Да Щас же• 15 сентября 2024
Мне 52 года. Очки ношу со 2го класса. Астигматизм на левом глазу. Линзы - 2/-2.5. Ничего не случилось.
Зубачистка
• 15 сентября 2024
Ответ дляДа Щас же
Не случилось, потому что вы носите такие линзы. Один из специалистов мне сказал, что, если не буду носить линзу при астигматизме, то зрение ухудшится. А другой сказал, что не ухудшится.
Да Щас же• 15 сентября 2024
Ответ дляЗубачистка
Я ношу обычные стекла.
Зрение не изменилось со 2го класса. Как было так и есть
Пффф 100%• 15 сентября 2024
Ответ дляЗубачистка
Питання не мені.
Та лінза, як я зрозуміла, допомагає сфокусувати ’правильно’. Тому, що більш викривлений зір. І мені не зрозуміло, як може підійти звичайна лінза. Але розумію, що у людей нема часу, а інколи коштів.
Пффф 100%• 15 сентября 2024
Ответ дляМастерЮля
Зараз такий великий вибір оправ, і такі гарні! Правда ціна є дуже різні, від 600 грн в до...дуже великих цифр (ну, для мене). Я окуляри десь раз на рік замовляю, довго в мене не тримаються.
Пффф 100%• 15 сентября 2024
Ответ для_Alekssandra_
В мене троє дітей, меншій доньці передалася від свекрухи, двом іншим дітям ні.
МастерЮля• 15 сентября 2024
Ответ дляПффф 100%
Мне вообще очки не идут. Я нашла несколько подходящих оправ, но на островке в ТЦ, а там даже диагностику не делают перед заказом. То есть если что-то будет не так, скажут сами виноваты и деньги не вернут. В оптике не смогла подобрать
Пффф 100%• 15 сентября 2024
Ответ дляМастерЮля
У Вас є інші оптики? Я недавно доньці замовляла, то мені дуже сподобалось оптика ’Фельдман’, наче німецька. В них великий вибір оправ. На островку я б не брала точно в торговому центрі
Коханозадовільна• 15 сентября 2024
10 років ношу окуляри, в мене астигматизм. без окулярів не бачу нічого. може у вас невеликий астигматизм і без окулярів норм? але шо це за лікар? нормальні радять носити окуляри, бо без них зір ще більше погіршується, мозок постійно напружений щоб компенсувати картинку, очі примружені і зморшки будуть.
носіть окуляри чи лінзи якщо є змога підібрати