Пугачиха• 15 сентября 2024

Підкажіть, де хороше укриття?

Цікавить Київ, район МРЕВ на бувшій Туполєва (зараз вулиця Мрії). Де в цьому районі адекватне укриття? В сусідньому домі є переобладнаний цокольний поверх з ВІКНАМИ! Шукаю щось реально більш-менш безпечне. І чи можна в комендантську годину їхати машиною, наприклад, до метро?
Вельшановна• 15 сентября 2024
На місці питайте. Тут вам ніхто не напише на всезагал

ЧупакабраЗеБест• 15 сентября 2024
я жила там когда то...вам надо искать старые постройки, не могу вспомнить есть ли там заводы, кроме авиационного...
ЧупакабраЗеБест• 15 сентября 2024
Ответ дляВельшановна
это прадва, надо ходить по району и спрашивать у местных пожилых. я вот переехала недавно, очень была огорочена изза БУ. на старой кв у нас было куда ходить.
оказывается и тут есть настоящее БУ. ьам у вас тьже должно быть,обязательно.
Протру пилюку• 15 сентября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Вы ещё координаты завода напишите
Обнемашечка• 15 сентября 2024
Есть карта укриттив, проехать по ним всем и определится
автор Пугачиха • 15 сентября 2024
Ответ дляОбнемашечка
Я шукала, в основному роздягальні в школах навіть не в підвалі і цокольні приміщення теж з вікнами….боюсь, що це не набагато безпечніше, чим сидіти в коридорі вдома…
Мудробаба• 15 сентября 2024
Автор ваша тема в бан..ви реально фігню пишите в коментарях

автор Пугачиха • 15 сентября 2024
Ответ дляВельшановна
Блін, це ж про укриття питання, а не про стратегічні об‘єкти….
Riesling• 15 сентября 2024
Мапа укриттів є в загальному доступі.
автор Пугачиха • 15 сентября 2024
Ответ дляМудробаба
Яку фігню? Вам може і пофіг, ви не боїтесь за життя сім‘ї і дітей, а я боюсь.
Мудробаба• 15 сентября 2024
Ответ дляПугачиха
А подумати головою, почитайте що ви пишете 🤨
Вельшановна• 15 сентября 2024
Ответ дляПугачиха
Тий хто боїться вже давно виїхав у безпечне місце без війни
Мудробаба• 15 сентября 2024
Ответ дляПугачиха
Якщо боїтесь, то дізнавайтесь на місці, а не на весь інтернет...явно питання не в безпеці дітей на 3-му році війни
автор Пугачиха • 15 сентября 2024
Ответ дляRiesling
Мапа укриттів є в загальному доступі.
Я розумію… я в позначених майже в усіх була. Це небезпечні локації, хоч і називаються укриттями.
автор Пугачиха • 15 сентября 2024
Ответ дляМудробаба
Та невже, люди по-вашому не переїжджають під час війни в інші райони і міста????
Пупуговка• 15 сентября 2024
Можна їхати до метро під час тривоги
Мудробаба• 15 сентября 2024
Ответ дляВельшановна
Я не виїжджала нікуди,боюся за життя своє і дітей, АЛЕ я давно знаю де можна знайти укриття в нашому районі, і в районі роботи, і т.д
автор Пугачиха • 15 сентября 2024
Ответ дляПупуговка
Можна їхати до метро під час тривоги
Дякую вам за відповідь по темі!!!
Мудробаба• 15 сентября 2024
Ответ дляПугачиха
Можуть, але питають на місці в людей, знають де ж адреси укриттів і т.д..

Пупуговка• 15 сентября 2024
Ответ дляПугачиха
Якщо люди тривожаться в тривогу і бігають в укриття, то з´ясувати це до переїзду чи спеціально переїхати до класного укриття було б логічно.....
Чудо в декрете• 15 сентября 2024
Ответ дляПугачиха
Дякую вам за відповідь по темі!!!
Если тревога, то вы можете ехать не только в метро, а и в любое укрытие, куда посчитаете нужным.
автор Пугачиха • 15 сентября 2024
Ответ дляМудробаба
Прекрасно! Я за вас дуже рада! А ми тільки переїхали! І я не змогла побувати в УСІХ укриттях в районі. Ще й тому, що не всі в пішій доступності.
Мудробаба• 15 сентября 2024
Ответ дляПугачиха
Питайте в місцевих жителів, з´ясуйте в адміністрації місцевій
автор Пугачиха • 15 сентября 2024
Ответ дляПупуговка
Ну звісно ж, питання вартості житла, ліфта, газової плити, води, яка не підв’язані під електрику взагалі не стоїть. Тільки щоб поруч було гарне укриття. Ви ж розумієте, що зараз важко знайти квартиру, яка б відповідала всім критеріям. Особливо в короткий строк. По карті тут багато укриттів, але їх без тривоги не перевіриш заздалегідь!
автор Пугачиха • 15 сентября 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Дякую дуже!
автор Пугачиха • 15 сентября 2024
Ответ дляОбнемашечка
Як по ним поїздити? Під час тривоги? Без тривоги туди не пускають!
Пупуговка• 15 сентября 2024
Ответ дляПугачиха
Ну вам як мед, то й ложкою. Треба розставляти пріоритети. Мало хто взагалі має змогу переїжджати, бо йому незручно на ел.плиті готувати, так і живуть, з голоду ще не померли.
автор Пугачиха • 15 сентября 2024
Ответ дляПупуговка
Так, звісно, з маленькими дітьми це те, що треба. І ще треба повзти на 13-ий поверх з коляскою, дитиною і торбами з магазину. Чудовий варіант!
ДолькиКабана• 15 сентября 2024
Ответ дляПугачиха
Вы, що не розумієте, що тут такі питання піднімати, це абсурт, закрийте тему
автор Пугачиха • 15 сентября 2024
Ответ дляДолькиКабана
Не стану я закривати тему! З чого б це? І абсурД пишеться через літеру «Д».