На сайті КМУ з´явилась петиція, щоб не вимикати ліфти і насоси води/опалення в багатоповерхових житлових будинках під час стабілізаційних відключень ЕЕ. Технічно ДТЕК це може зробити. Підписуйте кому не байдуже!!! Потрібно, щоб влада примусила ДТЕК повернути в будинки те що вони порушили і не вимикати ліфти, насоси і аварійку під час стабілізаційних відключень! https://petition.kmu.gov.ua/petitions/7166
Технічно це неможливо зробити, бо живлення ліфтів і насосів іде з тієї самої гілки що і живлення квартир. Хіба що персонально буде приходити електрик і вимикати автомати поквартирно в підвалі, але такою фігнею ніхто займатись не буде.