Ніка Найз• 16 сентября 2024

Повісток в «Резерв+» не буде: їх автоматизують та доставлятимуть «Укрпоштою»

начальник (https://armyinform.com.ua/2024/09/14/povistky-gotu...) Управління інформаційних технологій Міноборони Олег Берестовий.

▪️Зараз їх виписують вручну, роздруковують, і потім купа паперу приходить начальнику ТЦК, який має підписувати їх, ставити печатку, і далі повістки розносять.
▪️ Тепер повістку можна генерувати в реєстрі «Оберіг», підписувати електронним підписом начальника ТЦК і навіть не роздруковувати.
▪️ Перевірити достовірність повістки можна буде у «Резерв+». А саме — через сканер QR можна буде перевірити, чи дійсно начальник ТЦК підписав цю повістку, чи вона законна.
▪️Система також надає інформацію про статус повістки: чи була доставлена, чи загублена, та час доставки до адресата.
Николай-b526• 16 сентября 2024
у нас есть неподписанные-незаконные повестки???)

Киев_Елена• 16 сентября 2024
Как это все надоело. Переставление кроватей в барделе и все. По сути кто не хочет воевать, тот ни по какой повестке никуда не пойдет, как бы она не была выписана
Lizavel• 16 сентября 2024
Ну вот пусть те кто ловят идут сами на войну, женщины могут повестки формировать и работать в штабе.
Нафига столько тцк по городам.
автор Ніка Найз • 16 сентября 2024
Ответ дляLizavel
Нафига столько тцк по городам.
Женщины могут, но не хотят!
автор Ніка Найз • 16 сентября 2024
Ответ дляКиев_Елена
штраф права и тд
Lizavel• 16 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Женщины могут, но не хотят!
Почему? Невыездными будут?