Мастер Класс• 17 сентября 2024
Что купить, сумку или рюкзак?
Что вы носите?.
Всегда ходила с сумками.
А сейчас увидела интересные рюкзаки, в которые можно положить документы, интересные.
Что брать?
Всегда ходила с сумками.
Что брать?
МЧСница• 17 сентября 2024
Беріть те що буде зручно вам.
В мене є і сумки і рюкзаки, для мене більш зручно саме сумка. А рюкзак для мене це коли на прогулянку або щоб не зайняті були руки.
До речі якщо ви громадським транспортом користуєтеся то дуже уважно з рюкзаком в мене колись витягнули і мобільний і гаманець є спеціалісти, нажаль.
Меня много• 17 сентября 2024
Если вам по стилю рюкзак подходит, то купите рюкзак. Мне рюкзак никак не подойдёт
КокошинЭль• 17 сентября 2024
Влітку сумка. В холоди рюкзак. Купила недавно марки vif. Звичайний чорний шкіряний. Під усе.
Аноним_• 17 сентября 2024
Ответ дляМЧСница
Беріть те що буде зручно вам.
Потому что рюкзак, заходя в общественный транспорт, нужно снимать.
Без образів• 17 сентября 2024
Ответ дляМЧСница
Беріть те що буде зручно вам.
Надо в транспорте надеть впереди себя,,а не на спину ,из сумки тоже могут вытащить.
Дуболом• 17 сентября 2024
Ответ дляМеня много
А что у вас за стиль такой?
Завжди недо...• 17 сентября 2024
Я не люблю рюкзаки. С рюкзаком езжу только в поездки длинные, когда много вещей беру.
Сало не люблю• 17 сентября 2024
Мені якось зайшов рюкзак цього літа) До цього рюкзаки сприймала тільки у подорож
Мастер Класс
• 17 сентября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Я не имею ввиду походной рюкзак. Просто аккуратный.
Вот мне как раз в дорогу, сумку не удобно в руках держать.
Мастер Класс
• 17 сентября 2024
Ответ дляСало не люблю
Я також минулого літа вперше купила рюкзак)
Зазвичай з сумками.
Але справа в лютому, що мені вже 40😃
Чи доречно буде виглядати той рюкзак зараз не знаю.
Зазвичай з сумками.
Але справа в лютому, що мені вже 40😃
Сало не люблю• 17 сентября 2024
Ответ дляМастер Класс
Зазвичай з сумками.
Але справа в лютому, що мені вже 40😃
Зазвичай з сумками.
Але справа в лютому, що мені вже 40😃
Ну, мені 42, і якось не дуже мені цікаво, чи вважає хтось мій рюкзак доречним)
Люблю джаз• 17 сентября 2024
Ответ дляМастер Класс
Зазвичай з сумками.
Але справа в лютому, що мені вже 40😃
Зазвичай з сумками.
Але справа в лютому, що мені вже 40😃
Мені 40.. і навіть не думала що в 40 рюкзаки недоречні
Завжди недо...• 17 сентября 2024
Ответ дляМастер Класс
Я поэтому и написала,что воспринимаю рюкзак только как походный. Эти ручки сзади меня бесят в повседневной жизни. Живу в большом городе, вытаскивают деньги и телефоны не только в транспорте, пристраиваются в очереди, подземном переходе, на остановке. Я ношу сумку всегда на плече и немного перед собой, чтобы контролировать содержимое.
Люблю джаз• 17 сентября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Тому я беру рюкзак де кармани або з боків приховані, або на самій спинці. Тобто туди не влізеш так, що б власник не відчув.
І в транспорті рюкзаки знімати треба..
Дуболом• 17 сентября 2024
Ответ дляМастер Класс
Зазвичай з сумками.
Але справа в лютому, що мені вже 40😃
Зазвичай з сумками.
Але справа в лютому, що мені вже 40😃
О боже, автор, вам только авоська подойдёт. Какая разница, сколько вам лет?
КокошинЭль• 17 сентября 2024
Ответ дляМастер Класс
Зазвичай з сумками.
Але справа в лютому, що мені вже 40😃
Зазвичай з сумками.
Але справа в лютому, що мені вже 40😃
Якщо гарний рюкзак, то все ок. А не дермонтин або блискуча плащьовка. Не парьтесь, зручно - носіть.
Мастер Класс
• 17 сентября 2024
Ответ дляДуболом
Да, просто наверное отстала от жизни
Мастер Класс
• 17 сентября 2024
Ответ дляКокошинЭль
А які зараз в моді?
Люблю джаз• 17 сентября 2024
Ответ дляМастер Класс
А які зараз в моді?
Я не в курсі які в моді. Я обираю те, що сподобалось та зручно мені.
Вже більше року з Харвест ходжу. Може він комусь і не подобається, але головне що мені з ним зручно )
Сало не люблю• 17 сентября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Може комусь і не подобається, але у потязі Київ-Львів пару тижнів тому з Харвестом був кожен другий) Теж їх люблю)
Бавовнятко• 17 сентября 2024
с кроссбоди.
мне нечего таскать с собой в рюкзаке, он будет пустой болтаться
Люблю джаз• 17 сентября 2024
Ответ дляСало не люблю
Та я тут в якійсь темі з рюкзаками фото свого виставила то дизлайків багато було ))))))
Мальчун-задирун• 17 сентября 2024
И то, и то есть. Летом больше сумки, спине жарко под рюкзаком, когда прохладнее, рюкзак в основном. У меня всегда есть, что с собой тягать, потому рюкзак удобнее, и стиль кежуал, как раз подходит.
Морская свинка• 17 сентября 2024
Я ношу рюкщаки частіше. Задоволена! Обожнюю Jack Wolfskin і Michail Kors. Купила декілька ще років 5 тому і постійно ношу як нові! Сумки є дві-шопери мінімалістичні-чорний та беж. Стильно і сучаснр! І під кросівки і під черевики і під босоніжки. А сумки не купуйте-трендові виходять з моди швидко, а класичні в основному як тьоткінські виглядають.
Гола з конопель• 17 сентября 2024
Хоч мода-мода на них вже минула, але я ніяк не забуду рюкзак кочінеллє, на який мене задушила жаба