Сіточка• 17 сентября 2024
Чи даруєте щось хлопчикам на День козацтва в школі?
Якісь дрібнички приємні). Вже голова пухне , нічого не приходить на думку. Дівчаткам дарували блокнотики і заколки. Щоб ви порадили?
Сіточка
• 17 сентября 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А они козаки? Эти мальчики
Ну, це ж не моя ідея .. Але діти в захваті
Я Вас не боюся• 17 сентября 2024
Ответ дляСіточка
В чому захват виражається?
И_В_офигительных_штанах• 17 сентября 2024
Ответ дляСіточка
В чем ’захват’? Заколку в подарок получить?
Ща как дам• 17 сентября 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
ну я же говорю...посмеюсььььь!!!
Я серйозно, у нас, правда, таке закупили на д.н
Престидижитатор• 17 сентября 2024
Дарували книгу Таємниці козацької шаблі, вона доречі потім була у шкільній програмі
Ща как дам• 17 сентября 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Зачем это маленькому козаку?
Ну купіть шаблю
Ответ дляПрестидижитатор
Ну это уже что-то. С умом
Я Вас не боюся• 17 сентября 2024
Ответ дляЩа как дам
Тож верю, честно)
Ответ дляЩа как дам
Ну купіть шаблю
Побежала уже, волосы назад. За шаблей
Сіточка
• 17 сентября 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
В чому захват виражається?
Ви ніколи не бачили, як радіють діти? Напишіть в особисті, скину відео
Мадам Подлинник• 17 сентября 2024
Ні, нічого не даруємо. Тягають ті свята по всьому календарю, всі вже заплутались що і коли ми святкуємо, тож не святкуємо тепер взагалі 🙈
Усатая полосатая• 17 сентября 2024
Ответ дляСіточка
Папы детей служат или от тцк бегают?) Расскажете детям, что казаки это не про подарки и радость? Это как раньше 23 февраля всем без разбору подарки дарили
Леся Українка• 17 сентября 2024
Ответ дляСіточка
Діти завжди будуть в захваті від подарунків. Але в цей день я б задонатила додатково захисникам
Я Вас не боюся• 17 сентября 2024
Ответ дляСіточка
Від блокнотика і заколки? Чи від вазончика, що на фото вище?
Ні, дякую. Якщо ви не в тому стані, щоб купити дитині своїй блокнот, то навіть не знаю...
Значить, залишається дитині ставати козаком))) щоб хоч у такий святковий день отримати захват)
Ні, дякую. Якщо ви не в тому стані, щоб купити дитині своїй блокнот, то навіть не знаю... Значить, залишається дитині ставати козаком))) щоб хоч у такий святковий день отримати захват)
Вбигудях• 17 сентября 2024
Ответ дляЛеся Українка
Багатьом ніяк не дійде, що це не свято хлопчиків, а День захисників і захисниць
Тушьмушьнюшь• 17 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Козачка Олівія?
как родители назвали,такая и козачка
Сіточка
• 17 сентября 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ви така дивна.. кожен може дозволити своїй дитині купити заколку чи блокнот. Зміст не в ,,купити,, , а подарувати . І навіть, якщо це дрібничка, це завжди приємно. У вас немає такої традиції в школі і добре, не відноситесь з сарказмом до інших людей і їхніх вподобань. Або тримайте своє ,,фу,, при собі