Не боюся осуду• 17 сентября 2024
Підготовка до виїзду, куди дивитись?
Сину тринадцять років, зараз у сьомий клас ходить.
З чоловіком розлучилися кілька місяців тому, служить у бойовому підрозділі.
Я працюю в державній установі бухгалтером, не планую довго тут сидіти.
Думаю що за два роки можна було б виїхати, малий може вступити в польський технікум, чи ще де, після девʼятого класу, чи щось таке, я може грошей яких зароблю, бо наше житло на окупованій території.
Оце думаю, починати підготовку, може вчити мову чи опановувати якусь професію (знайома є що виїхала і працює бухгалтером у Польщі, але я не впевнена що хочу і надалі цим займатись), давайте разом подумаємо, ну так, просто поговорити для початку
всемВсёИмного• 17 сентября 2024
А ви перед тим як створити тему всі перечитали? Ваша п´ятдесята за 2 дні. Може варто глянути. Там дивись і частина питань зніметься
Не боюся осуду
• 17 сентября 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Не дивилася, чудово що вже обговорили, і ще поговоримо
Плету корзинки• 17 сентября 2024
Сын с семьей переехал в Сербию по работе. Может и мы к нему потом переберемся.
всемВсёИмного• 17 сентября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Звісно. Просто у вас немає конкретного питання. А можливо би з´явилися, якби ви вивчили чужі теми
Хомо_сапиенс• 17 сентября 2024
Учите язык
И ищите занятие по душе, которое пригодится за границей
Что ещё тут готовить?!
Бензопирен• 17 сентября 2024
Їдьте вже, в сина ще такий вік, що добре вдається в навчальний процес в іншій країні
Не боюся осуду
• 17 сентября 2024
Ответ дляБензопирен
До весни точно ще тут будемо, а там як карта ляже
Бензопирен• 17 сентября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Навпаки краще чим швидше, а не відкладати
Швидкоруч• 17 сентября 2024
Автор хочет,чтоб ей разжевали и в рот положили.
Или думкой...как в пословице.
Не боюся осуду
• 17 сентября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Или думкой...как в пословице.
І шо?
Хомо_сапиенс• 17 сентября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Или думкой...как в пословице.
А о чем тут можно разжёвывать?)
Не боюся осуду
• 17 сентября 2024
Ответ дляШвидкоруч
И хоть бы шо.
Ну так і ніхто вас тут не тримає, ми на форумі, знайдете собі цікавих співрозмовників
Из Виа-гры• 17 сентября 2024
«Син вступить в технікум чи ще десь» - він ще не знає ким хоче бути? Не знає що йому цікаво?
Я сиджу читаю куди можна вступити на ту спеціальність що хоче дитина. Скільки грошей треба в яких вузах.. пробую знайти інфу чи є там якісь школи, з яких простіше в потрібний вуз перейти..
а у Вас звучить «кудись поїдемо, якось воно буде.. , розкажіть як у вас було»
Не боюся осуду
• 17 сентября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Не знає ще
Из Виа-гры• 17 сентября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Не знає ще
То хай починає думати. В 13 вже якісь цікавость, зазвичай, є
Вам телефонограмма• 17 сентября 2024
Автор, не по темі, останні віроку так багато розлучень у сім’ях, де чоловік служить( У вас причина через службу?
Не боюся осуду
• 17 сентября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
У нас причина через те що людина свій статевий орган в штанях втримати не змогла
Хомо_сапиенс• 17 сентября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Так не все и в 18 и в 30 знают, кем они хотят быть. Что в этом удивительного?
А вы тут о 13-летнем парне пишете...
куркулиха• 17 сентября 2024
Читать про конкретную страну, изучать варианты образования в ней, учить язык. Вам- освоить профессию руками ( это быстрее, легче, в любой стране пригодится, как тот же парикмахер). Вот и все.
Не боюся осуду
• 17 сентября 2024
Ответ длякуркулиха
Я теж про це думала, або вії нарощувати, або нігті пиляти (щоб менше за собою возити), хоча перукар теж непогано, але лячно
Баба_Воля• 17 сентября 2024
Пробуйте Словению. Язык легкий, как раз за два года выучит и поступит. И вам работа найдется.
Не боюся осуду
• 17 сентября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Словенію чи Словаччину?
Басноплетка• 17 сентября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Це називається - не наївсь, то не налижешся. Якщо ви остаточно і абсолютно свідомо прийняли рішення, то оця резина тільки забирає у вас найдорогоцінніше - час. То до весни, то поки грошей зароблю/мову вивчу/професію опаную і т.д. Це все класно звучить в теорії. А на практиці ой як інакше. Мову по ютубу ви за два роки не вивчите, професія без мови нікому не потрібна здебільшого, син втратить дорогоцінний час, який би міг використати для вивчення мови у школі, в середовищі. Але вирішувати вам. Зазвичай найчастіше виходить у тих, у кого немає варіантів, тільки вперед.
Из Виа-гры• 17 сентября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
А вы тут о 13-летнем парне пишете...
Ну може, я суджу по своєму сину та його оточенню. Діти 12-15 років, вже плюс мінус знають чого хочуть.
А навіть як не знають - вже можна спробувати сісти поговорити, поцікавитись думкою дитини, запропонувати варіанти. По дитині ж в 13 вже видно гуманітарій він чи технік.
Копирайторша• 17 сентября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Як я люблю мадам в білих пальтах
Джонсонюк• 17 сентября 2024
Ответ дляПлету корзинки
Как там с медициной ?
куркулиха• 17 сентября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Я вам скажу, как человек выехавший в начале марта 2022, первые, кто начал зарабатывать деньги на новом месте ( среди женщин даже с малыми детьми) - это парикмахеры и подобные. И это было и в Польше, куда выехал основной поток, и потом в Канаде. Парикмахеры, повара, кондитеры, помощники воспитателей, официанты, клиннинг, автомеханики, электрики и тд- супервостребованы, их сразу расхватали. А врачи, учителя, юристы - печаль, никто не работает по специальности, кто помощник помощника, кто вовсе в другой сфере. Одна девочка, у которой своя юрфирма была в Украине работает поваром.
Прагматик флегма• 17 сентября 2024
Автор, не спешите прощаться с родиной. Я уже три года как уехала и мечтаю вернуться. У нас очень хорошее образование, я про Киев, технических специалистов готовят хорошо, а вдруг ваш сын будущий инженер, а вы его в Польшу и т.д. Европе нужны рабочие руки, а вот выучить ребенка для получения высшего образования лучше, дешевле и легче в полном краю