Белая котичка• 01 октября 2024
Через тиждень в мене почнеться нова робота, яка змінить моє життя на краще.
Тиждень тому я звільнилась з роботи. Працювала продавцем-консультантом у магазині косметики та отримувала 15 000 грн/міс. Вчора побачила у Фейсбуці рекламу Ескорт-турів по Європі. Мене вона дуже зацікавила і я вирішила заповнити та подати заявку, щоб через певний час зі мною зв´язався менеджер та розповів усі деталі. Через годину мені написала дівчина, вона менеджер цього Ескорт-агенства. Вона мені сказала, що їх агентство організовує тури по Європі тривалістю від двох тижнів до місяця. Зараз вони організовують тур у Париж. Заробити я можу від 10 000 € чистими за два тижні та від 25 000 € чистими за місяць. В день у мене буде 5 інтим-зустрічей (за бажанням можна більше). Приймати гостей я буду у себе в красивих апартаментах у центральному районі Парижа, де буду жити (вона мені відправила фото та відео цих апартаментів, вони мені дуже сподобались), також є можливість виїзда до гостя. Гість розплачується зі мною особисто, тобто уся готівка знаходиться у мене - це є 100% гарантією виплат. Графік роботи з 10:00 до 0:00, є перерва на обід та вечерю. Якщо тур на 3 тижні, то є один вихідний у тиждень (я поїду у тур на місяць). Зі мною завжди буде на зв´язку 24/7 досвідчений диспетчер, який є сполучною ланкою між мною та гостем, також він допомагає у вирішенні будь-яких проблем. Витрати та доходи 50/50. Знання англійської мови вітається, але не є обов´язковим, достатньо початкового рівня, також можна використовувати перекладач (моя англійська С2 - це не початковий, а просунутий рівень, так що перекладач мені не знадобиться). І найголовніше - це те, що агентство гарантує повну анонімність роботи (хоч я і у розлученні та не маю стосунків, але все одно для мене анонімність понад усе).
Вся така шо куди там• 01 октября 2024
Щас полетит ваша тема, как фанера на Парижем, над тем центральным районом, где апартаменты 🤣
Сіточка• 01 октября 2024
Саме жахливе, що ви реально скліпавши цю тему вважаєте себе дотепною і дуже розумною, а на справді вам лікуватися потрібно
Джинци на Флісі• 01 октября 2024
Это жесть
Вы готовы до такого опуститься?
Или рекламу тут делаете?
Вы готовы до такого опуститься?
Или рекламу тут делаете?
Кили и Манджаро• 01 октября 2024
Тримайте нас у відео-курсі на протязі усієї поїздки! Цей меджік-вікенд ми повинні провести з вами разом. Інакше, не віримо в усю прелєсть цієі чарівноі пригоди.
Вся така шо куди там• 01 октября 2024
Ответ дляСіточка
Да это ж реклама проституции!
Жалуйтесь на тему, девочки.
Сіточка• 01 октября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Да это ж реклама проституции!
Жалуйтесь на тему, девочки.
Это тролль озабоченный
Великий сатирик• 01 октября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Это жесть
Вы готовы до такого опуститься?
Или рекламу тут делаете?
Вы готовы до такого опуститься?
Или рекламу тут делаете?
Думаю реклама, в Инстаграме такое часто стало выскакивать после просмотра сторисов
Луноходик_Ик• 01 октября 2024
Цікаво, це в бандюків новий менеджер з піар, чи це ідіотка, про яку ми будемо читати жалісні історії ’українка попала в сексуальне рабство’?
Бочка порохУ• 01 октября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
это та, что хотела поехать на проституцию в германию, наконец нашла выход в новую сказочную жизнь)
Як міряти?• 01 октября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
ох і завидюща
Луноходик_Ик• 01 октября 2024
Ответ дляБочка порохУ
Ну шо ж, ’свиня калюжу завжди знайде’.
Криниця щастя• 01 октября 2024
Все не дочитала
Залиште хоч свої координати рідним. Ну і координати ’роботодавця’ теж
Автор, якщо ви не тріль, це білет у один кінець.
Документи у вас відберуть.
Вас навіть ніхто шукати не буде.
Якщо гигнете від перевтоми, вас тупо прикопають.
Документи у вас відберуть.
Вас навіть ніхто шукати не буде.
Великий сатирик• 01 октября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Печальное то, что из-за таких историй многие люди в возрасте до сих пор думают, что в наше время кого-то берут в рабство насильно)
Ворожу на каві• 01 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Ого а мне такое не всплывает в Инстаграме
Джинци на Флісі• 01 октября 2024
Ответ дляМerida
С английским С2, можно работать издой только с полным отсутствием мозга.
Авто, издой вы может и поработаете, а вот денег вам не видать
С С2 она сидела в магазине консультантом на 15 тысяч грн
Это просто шедевр
И на кого он рассчитан?
Это просто шедевр
И на кого он рассчитан?
Броніки для Моніки• 01 октября 2024
а я вот чисто теоретически хочу спросить? разве на такие вакансии нет кастинга? автор по интернету прошла собеседование, интересно, а где гарантия, что она клиентов будет привлекать 5 раз в день??? а если не захотят клиенты оплачивать ? то кто апартаменты в Париже оплатит???
Великий сатирик• 01 октября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Ну вот вы сторис прокрутили друзей и дальше идёт реклама. Она разная, то губы, хотя я таким не интересуюсь вообще, то раз было про экскорт. Видимо им совсем уже дур не хватает)
Ворожу на каві• 01 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Нет это к вас такие интересы, у меня нет такого
Прилипало• 01 октября 2024
Ответ дляГейСюда
Сладенька, покажи фигуру ,наверное шик
А краще сертифікат з англійської С2
Прилипало• 01 октября 2024
Ответ дляМerida
Авторка просто не знає, шо то за С2)))
Джинци на Флісі• 01 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Да, согласна
Я не вчиталась просто.
А после прочтения об уровне английского С2 - понятно, что это реклама
Я не вчиталась просто.
Великий сатирик• 01 октября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Лол реклама не по интересам всплывает,, но я не буду глупенькой что-то доказывать, которая даже не знает как работает таргет
Ворожу на каві• 01 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Я вам верю
Белая котичка
• 01 октября 2024
Я в цієї менеджерки спитала чи це не сексуальне рабство? Вона мені відповіла ні, а також відправила відгуки реальних дівчат зі скринами їх єврових карток у банківських застосунках, куди їм приходять гроші
Шлях до зірок• 01 октября 2024
Пять клиентов в день это 60 минимум за две недели. Десятка и ,если не ошибаюсь, то 166 с клиента, для Парижу маловато.