Не боюся осуду• 17 сентября 2024
Підготовка до виїзду, куди дивитись?
Сину тринадцять років, зараз у сьомий клас ходить.
З чоловіком розлучилися кілька місяців тому, служить у бойовому підрозділі.
Я працюю в державній установі бухгалтером, не планую довго тут сидіти.
Думаю що за два роки можна було б виїхати, малий може вступити в польський технікум, чи ще де, після девʼятого класу, чи щось таке, я може грошей яких зароблю, бо наше житло на окупованій території.
Оце думаю, починати підготовку, може вчити мову чи опановувати якусь професію (знайома є що виїхала і працює бухгалтером у Польщі, але я не впевнена що хочу і надалі цим займатись), давайте разом подумаємо, ну так, просто поговорити для початку
Удальонка• 17 сентября 2024
Авторе, їдьте зараз. Полегшіть дитині вивчення ін.мови. За час вступу до коледжу, він її в мовному середовищі вивчить набагато краще ніж з мільйоном репетиторів.
Джонсонюк• 17 сентября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Я теж про це думала, або вії нарощувати, або нігті пиляти (щоб менше за собою возити), хоча перукар теж непогано, але лячно
Пока у вас есть время, пробуйте все по очереди. Надо смотреть на то, к чему душа лежит и руки стоят: реснички, ногти , парикмахер, письки драть ( шугаринг), татуаж .
Удачная• 17 сентября 2024
А що значить ви]хати через два роки? На яких підставах Ви виїдете і залишитесь там? Дитина студент, зрозуміло. А Ви?
Чупокабра• 17 сентября 2024
Уже как бы давно пора определиться и уже можно было любой язык за 2 года подтянуть. А по странам тут куча тем, изучайте
Плету корзинки• 17 сентября 2024
Ответ дляДжонсонюк
Как там с медициной ?
Неплохо, согласно данным биржевого портала Take-Profit, Сербия занимает 51 место по уровню медицины в мире.
У них система как в рашке, медстрахование для всех. Работодатель платит налог на медицину, для работников все бесплатно. Технически все на уровне, как пишет сын, не хуже Финляндии, он там жил. Но тоже запись на хрен знает когда к спецам. У них есть неплохие частные страховки, сын пользуется ими и частными клиниками.
Хома з пастою• 17 сентября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
«Син вступить в технікум чи ще десь» - він ще не знає ким хоче бути? Не знає що йому цікаво?
Я сиджу читаю куди можна вступити на ту спеціальність що хоче дитина. Скільки грошей треба в яких вузах.. пробую знайти інфу чи є там якісь школи, з яких простіше в потрібний вуз перейти..
а у Вас звучить «кудись поїдемо, якось воно буде.. , розкажіть як у вас було»
Моєму синові 14. Ні, він не знає, ким хоче бути.
Та куди там він, я і сама не знаю теж, ким хочу бути .
Не боюся осуду
• 17 сентября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Автор, не спешите прощаться с родиной. Я уже три года как уехала и мечтаю вернуться. У нас очень хорошее образование, я про Киев, технических специалистов готовят хорошо, а вдруг ваш сын будущий инженер, а вы его в Польшу и т.д. Европе нужны рабочие руки, а вот выучить ребенка для получения высшего образования лучше, дешевле и легче в полном краю
Звісно, тільки школу він закінчує у 19 років і вже рік як невиїзний буде
Не боюся осуду
• 17 сентября 2024
Ответ дляДжонсонюк
А грошей де стільки набрати?
Джонсонюк• 17 сентября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
А грошей де стільки набрати?
Насосать или пробовать по ютубу , тренироваться на подругах.
Джонсонюк• 17 сентября 2024
Ответ дляПлету корзинки
Спасибо за ответ
Кров з молоком• 18 сентября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
я планую Чехію
Вы что что то узнавали уже или у Вас там знакомые? Я тоже хочу в Чехию, но информации пока что почти ноль, кроме чатов и оф сайта их.
когдадеЦкие• 18 сентября 2024
Ответ дляКров з молоком
Нічого конкретного, але по відгукам - ок норм.
Кров з молоком• 18 сентября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Да якраз відгуків не так і багато, бо більшість вже давно виїхала і працює. І виїжджали вони ще при умові хоч тимчасового безкоштовного житла. Зараз воно теж є на 90 днів. Але хто зна що то за житло...І куди потім? як знайти роботу, щоб е кинули, ще й без чеської мови
когдадеЦкие• 18 сентября 2024
Ответ дляКров з молоком
буду вчити, у мене план на два роки