Аль де Барановна• 17 сентября 2024
Безкоштовний проїзд в Угорщині
На залізниці ще залишився для українців, хто може підказати точно? А також чи актуально безкоштовний проїзд в громадському транспорті в Будапешті?
Аль де Барановна
• 17 сентября 2024
Ответ дляКапитошечка
До 30 вересня точно, а може вже й подовжили
Дякую
Ща как дам• 17 сентября 2024
Ответ дляКапитошечка
Ну так не жд же. Только громадский в Будапеште, и то не весь
Сяду на шию, дорого!• 17 сентября 2024
Ответ дляЩа как дам
тссс, хай їде, штраф оплатить більше ніж сам проїзд усіма транспортом.
Домовенок Кузя• 17 сентября 2024
Їхала другого вересня Захонь-Будапешт, то тільки заплатила 100 грн за місце в потязі. І в автобусі 200Е до аеропорта показала український паспорт і їхала безкоштовно
Українська зірочка• 17 сентября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Український закордонний паспорт?
Домовенок Кузя• 17 сентября 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Український закордонний паспорт?
так, закордонний
Щебетушка• 17 сентября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вся суть украинцев в одном этом комментарии