Вільний митець• 1 час назад
Після того, як почала заробляти кошти, чоловік почав жалкувати свої
Я не працювала довгий період, а саме 8 років. Базові потреби забезпечував чоловік( їжа, медицина, одяг по потребі). Ось з зими я працюю, і виходить заробляти більше чим він. Я хочу не тільки проїдати на унітаз усі кошти, але трохи щось і в будинок вкладати- купила прихожу, з´їздили з дитиною за кордон на море, зараз хотіла купити рекуператор в будинок- бо взимку вікна дуже "течуть".
Кажу про це чоловіку, він мені "не треба, ми ж тобі на авто збираємо".
Але як збираємо, якщо я тепер забезпечую харчуванням, ліками, одягом усіх нас? В мене так майже нічого не залишається...
На що він приголомшив мене - а що мої кошти маємо проїдати?
Я в шоці, чесно...
Отже, тепер живемо за мої кошти, а його він інвестує в будівництво на продаж( і обіцяє, що коли продасть, то купить мені авто).
Мені дуже неприємно, що тепер мої кошти - це наші кошти, а його - це його в інвестиції...
Я в шоці, чесно...
Замулена ріка• 1 час назад
Откладывайте свои на авто, посчитайте мужу, сколько он должен давать на хозяйство
Вільний митець
• 1 час назад
Ответ дляЗамулена ріка
З такими темпами витрат, авто я побачу років через 2
Тундиринда• 1 час назад
В вашем случае 50/50 скидываться на быт. Вы как не советчица. Зачем мужу всю вашу зп говорили? Сказали бы небольшую сумму и разницу откладывали бы
Тундиринда• 1 час назад
Ответ дляВільний митець
Купите сейчас в кредит или лизинг. Катайтесь и платите
Вільний митець
• 1 час назад
Ответ дляТундиринда
Дякую, мабуть в подальшому так і буде. Бо заробіток в мене не стабільний, і коливається
Тундиринда• 1 час назад
Ответ дляВільний митець
Тем более. Если вы не троль, то тут вы провалили экзамен истинной советчицы. Бездарно просидели на форуме
Княгиня пітьми• 1 час назад
Ответ дляТундиринда
Але тоді б вона не купила прихожу, поїздку, рекуператор))
Чоловік же не дурень, спитав би, звідки гроші?))
Вільний митець
• 1 час назад
Вчора побачила, як рахує суму коштів. Заробив, назбирав, мені нічого не сказав - тихенько поміняв на $ і я навіть не знаю скільки там
Тундиринда• 1 час назад
Ответ дляКнягиня пітьми
Рекуператор вона и не купила. Ну, пожили бы со старой прихожей. Ничего страшного
Вільний митець
• 1 час назад
Ответ дляТундиринда
На жаль не троль. Але тепер буде по-іншому
Мию вікна у мороз• 1 час назад
Ответ дляВільний митець
Ну зарабатываете больше, чтобы за 2 месяца собрать.
Единая страна!• 1 час назад
Ответ дляВільний митець
Или вообще не увидите
Единая страна!• 1 час назад
Ответ дляВільний митець
Вот и вы так делайте
Вільний митець
• 1 час назад
Ответ дляЕдиная страна!
Или вообще не увидите
Не відкидаю такий варіант. Бо сьогодні вже звучало з його вуст: ’у нас же є 1 авто на сім´ю ’
Единая страна!• 1 час назад
Ответ дляВільний митець
Садитесь и общайтесь. На быт вместе скидывайтесь. Муженёк офигевший. А на будущие, никогда не говорите точную сумму зп. Приуменьшайте. У женщины ВСЕГДА должна быть заначка
Маргарита и Мастер• 1 час назад
Нічого страшного.
Він добросовісно тягнув лямку.
Дайте мужикові трошки передохнути.
Він теж має право на плани
Він добросовісно тягнув лямку.
Дайте мужикові трошки передохнути.
Він теж має право на плани
Смішнючка• 1 час назад
Ответ дляКнягиня пітьми
Заначка греет душу больше чем новая прихожая
Захекалася читать• 56 минут назад
Классика жанра: женщина все тратит на семью, мужик собирает.
Потом исчезает с собранными бабками...
Балаболка• 51 минуту назад
Але ж він теж їх не прогуляє. Він же Вам сказав - збирає Вам на авто. А в той же час Ви свої фактично прогуляли - море, прихожа і тд.
Ми теж з чоловіком так збираємо - один купує все, іншого зарплату відкладаємо, а не крисимося один від одного. Все залежить від стосунків у сім´ї
Смішнючка• 48 минут назад
Ответ дляВільний митець
Он просто обновит свою машину
Вільний митець
• 43 минуты назад
Ответ дляБалаболка
Він не збирає мені на авто. Це я маю свої збирати на авто, а коли він продасть будинок, в який інвестує, то добавить мені грошей.
Але разом з тим я маю забезпечувати базу ( харчування, ліки, одяг) сім´ї.
Він же тільки інвестує
Бутерброд и я• 33 минуты назад
Ответ дляВільний митець
Та не проблема.
Пусть возит вас везде или даёт машину. И все.