Люблю джаз• Изменено 17 сентября 2024
Це треш купила штори юск одна серія різний колір
І підшили вже 🤷🏽♂️. Що вдіяти?
Цілий вечір на нервах
Чому не подивилася? Маю 3 дітей немовля просто ніколи
Цілий вечір на нервах
Говорю відверто• 17 сентября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Дякую за підтримку але
Проверьте направление ворса. Если в одной он идёт с верху вниз, а у другой снизу вверх, будут смотреться, как разный цвет. Против ворса смотрятся темнее, по ворсу светлее.
Люблю джаз
• 17 сентября 2024
Ответ дляДиректриссимо
Розріжте пополам кожну.
Зшийте два різних полотна.
Щоб по центру світліший колір був коли повісите, а по боках темніший.
Зшийте два різних полотна.
Дякую це теж таке собі
Я от що подумала ті що вітрині варіанти хіба не можуть поміняти під один тон нам?
Люблю джаз
• 17 сентября 2024
Ответ дляРуда ліса
Але...це типу велюру чи штучної замші? То просто такий ефект виникає, що різний колір.
Ні це не ефект по різному пофарбована тканина ех
Личко Невеличке• 17 сентября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
От ще
Сфоткайте с другого конца комнаты,видимо свет от лампачки так падает
ПлакалаВАвто• 17 сентября 2024
колір один, відтінки різні, схоже на градієнт, так може бути задумано