Ну що ви, мамо!• 18 сентября 2024
Чи може дитина сама їхати в потязі в Польщі?
Можливо виникне ситуація, що доньку не буде кому зʼїздити забрати з одного міста і привезти в інше. Чи може вона приїхати сама? Інтерсіті їде близько 2 годин, доньці 13 років. В Україні без проблем уявляю таке рішення. А в Польщі? Ми тут як туристи, підкажіть по місцевим правилам
Королева краси• 18 сентября 2024
Ні.
Дитина лише з 14 років може самостійно їздити на далекі відстані.
Ну що ви, мамо!
• 18 сентября 2024
Ответ дляКоролева краси
Ні.
Зрозуміло, дякую. Шукаю тоді інші варіанти
Королева краси• 18 сентября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Контролер просто викличе поліцію і її на кінцевій зупинці зустрінуть :)