Все будет, но потом• 18 сентября 2024

Повернення податку за медицину

Робила операцію в приватній клініці
Чи можна оформити повернення 18%?
Якщо так, хто проходив, розкажіть як робили це?
Та можливо хтось мав досвід, ще питання, якщо я офіційно не працюю чи це можливо
графиняВишенка• 18 сентября 2024
если вы не работаете и не платите налог, то с чего вам что-то возвращать?

автор Все будет, но потом • 18 сентября 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Але я ж сплатила в лікарні з всіма податками
Думала що це як за картоном повертають
Все питаю зарання• 18 сентября 2024
Звісно не можна, якщо ви офіційно не працюєте. Також таке повернення неможливо для ФОПів
сЛАдКОежКА• 18 сентября 2024
Тобто, якщо офіційно працюєш, то можливо повернути 18%?
Ответ дляВсе питаю зарання
А якби працювала то було б можливо?
Партизанка• 18 сентября 2024
Почитаю, самій цікаво.
Я вертала за оплату навчання в універі. Але то було у 17 році
Все питаю зарання• 18 сентября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
А якби працювала то було б можливо?
Це також залежить від рівня сплачених податків. У мене садочок по ціні десь 14 тис. в місяць (це без харчування, тому шо воно йде на ФОП). І батьки за рік отримують різне відшкодування, хоча сплачують за садок однаково. Хтось отримав 15 тис. за рік, а хтось 20 чи навіть більше. А я, наприклад, самозайнята особа і мені не положене таке відшкодування

Ответ дляВсе питаю зарання
Скажіть, будь ласка, з якою установою це робиться? Податкова?
Все питаю зарання• 18 сентября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Так
Несу добро людям• 18 сентября 2024
интересно.
в больнице я оформила благодийный внесок на всю сумму операции. не думаю, что с него вернут что- то там)) не дураки они.
СМСница• 18 сентября 2024
Ответ дляПартизанка
Почитаю, самій цікаво.
Зараз теж є таке при навчанні. Навіть у школі англійської для дітей було і є. Звичайна позашкільна освіта, але всі документи були
Партизанка• 18 сентября 2024
Ответ дляСМСница
Приватній? У 2015-17 рр кума платила за приватний садок, але податок вертала вже потім за державний. Я закінчила магістратуру платно ,в держ.універі.
СМСница• 18 сентября 2024
Ответ дляПартизанка
Так. Приватна, куди водять дітей на годину-півтори пару раз на тиждень. За мою магістратуру й другу вищу в іншому вузі теж були виплати. Я працювала офіційно й оплачувала.
Ваша кума і ви питали в податковій про таку можливість? Там є перелік умов. Не кожен садок оформлений як освітній заклад.