Я шалунья• 19 сентября 2024
Вакцинація і грз
Зранку дитині 10р зробили 3 вакцини (ми за кордоном, тут це нормально) спочатку була температура, а на вечір зявилися симптоми грз
Лікарі місцеві то ще ті фахівці. Можливо серед нас є лікарі педіатри, чи хтось мав схожу ситуацію як допомогти дитині? Парацетамол/гурофен/більше пити все є, можливо якось імунітет підняти
Хочу на Балі• 19 сентября 2024
Давайте жарознижувальні, якщо температура, багато пити (як ви вже написали). Імунітет підняти пігулками неможливо, то все фігня афлубіни, амізони. Нічого страшного не сталося. Це може бути і реакція на вакцину, а, може, і дійсно ГРЗ. Ви що, з кожним грз до лікаря біжете і пігулки ковтаєте?
Я шалунья
• 19 сентября 2024
Ответ дляХочу на Балі
Та ні, просто все до купи. Раніше такого не було. В Україні лікарі оглядали перед вакцинацію, а тут давайте робити та й все
осень харашо• 19 сентября 2024
Ответ дляХочу на Балі
А что, нужно заниматься самолечением?
Хочу на Балі• 19 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
А что, нужно заниматься самолечением?
Поки будемо лікувати грз пігулками і гомеопатією, фармбізнес буде процвітати. Все саме проходить
Хочу на Балі• 19 сентября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Справа ваша, але не бачу з ваших слів нічого такого, через що треба було б переживати
Сусідка знизу• 19 сентября 2024
А вы подписывали документы что несёте полную ответственность за возможные последствия от прививок?
Я шалунья
• 19 сентября 2024
Ответ дляСусідка знизу
Ні тут такого немає
Сусідка знизу• 19 сентября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Ні тут такого немає
А если мама против вакцинации? Как в таком случае поступают медики?
Я шалунья
• 19 сентября 2024
Ответ дляСусідка знизу
Дитину не допускають до школи, мама отримає попередження потім штраф потім дитину забирають. Це те що мені сказали.
Сусідка знизу• 19 сентября 2024
Ответ дляЯ шалунья
А страна какая?
осень харашо• 19 сентября 2024
Ответ дляХочу на Балі
Не проходит
Майская киска• 19 сентября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Зазвичай документи мама підписує
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 сентября 2024
Імунітет не член, його не треба піднімати. Просто дитина зустрілася з невідомим для неї вірусом. Перехворіє, виробить антитіла проти нього. Треба чекати.