Виниловая пластинка• 19 сентября 2024
Хто працює на мінімалці? Скільки платите податку?
Мінімалка 8000, так?
Ворую вкусняшки• 19 сентября 2024
Порахуйте, мінус 19.5%, але ж буде покращення, воєнний збір збільшили до 5%. Було 6400, тепер буде ще менше
ОноВамнадо• 19 сентября 2024
Ответ дляyer
податок 18 % начеб то хотять підвищити до 23 чи ні???
Это военный сбор будет не 1,5%, а 5%
Инфотуфелька• 19 сентября 2024
Але, якщо заглибитися в тему, все залежить, чи має працівник право на податкову соц пільгу. Тоді ПДФО сплачується в меншому розмірі.
Кудесница_с_пургеном• 19 сентября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Це стосується працюючих інвалідів?
Соображалочка• 19 сентября 2024
6440 зараз на руки з 8 тис, з жовтня буде трохи більше 6 тис на руки.
ТочноБудет• 19 сентября 2024
Скорее всего сделают, как во всем цивилизованном мире: чем выше доход, тем выше налог
Соображалочка• 19 сентября 2024
Ответ дляФея_3уровень
В чем ужас ?
Ужас, що і зараз важко виживати на маленькі зарплати, а з підвищенням податків і постійним зростанням цін на продукти буде ще важче.