‼️ Зеленський: План перемоги уже повністю готовий
За його словами, наразі опрацьовано усі пункти, ключові акценти, а також визначені необхідні додатки з деталями до плану.
’Найголовніше тепер – рішучість реалізувати. Немає й не може бути жодної альтернативи миру, жодного заморожування війни чи будь-яких інших маніпуляцій, які просто перенесуть російську агресію на інший етап. Нам потрібна надійна й тривала безпека для України, а отже – усієї Європи’, - заявив глава держави.
Все тепер 10 пунктів мирних ініціатив Зеленського ВЖЕ РЕАЛІЗОВАНІ, тепер будемо реалізовувати черговий витвір хворого під назвою ’Мирний план’
Я знаю що не всі пункти плану перемоги нам відомі, відомо лише що одним з пунктів є запрошення України в НАТО до ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ але Чисто інтуїтивно як ви ставитесь до ідей Зеленського?
Результат:
вже голосів:
213 (59%)
Негативно
115 (31.86%)
Позитивно відношусь
33 (9.14%)
Мені все рівно, я не в Україні
Ответ длячаревна
Я за любую попытку закончить эту войну. Хорошо бы по разделам его прочитать, а не выборочно. Так, что пока особо обсуждать нечего
Так, поки зарубіжні ЗМІ про один пункт пишуть.. але якщо в основу поставити метод дедукції н + виходячи з того що вже відомий один пукт наврят чи план перемоги буде відрізнятися БІЛЬШОЮ ЖИТТЄЗДАТНІСТЮ ТА РЕАЛІСТИЧНІСТЮ від попереднього мирного плану..
Ответ дляmusilda
Человек, который богатеет во время войны,ему как можно дольше надо продлить ее,что бы избежать выборов ,имеет мирный план ???
Странно,в журнале ФОБС как раз разбогател Порошенко(3 место за войну)Трудяга!Молодец!Это мы ленивые,нищета..А Зеленского среди богатых вообще нет...
Люсильда.ua• 19 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Я напишу так, із ймовірністю 100, судячи з того що я читала ну і з його мирних ініціатив
1. Нам дають необмеж кількість зброї (Ф36, і ядерні боєголовки)
2. Нам дають трлн дол допомоги
3. Нас беруть в нато в жовтні 2024, в ЄС в січні 2025
4. Всі дипломатично давлять на ерефію щоб вона закінчила війну та виплатила нам репарації
2. Нам дають трлн дол допомоги
О, це Ваш фантастичний сон? Браво! А що Ви приймаєте перед сном? Сімейний лікар видав рецепт на канабіс? Чудодійні ліки!!!
tanysha777• 19 сентября 2024
Насправді смішного мало
Якщо він влаштує таку ж розпальцьовку як перед Сікорським
Люсильда.ua• 19 сентября 2024
Ответ дляAsya.od
Ну, это ваш интуитивный план. План зелени, где? Как проголосовать в вашем опросе?
Ото надо Вам тот манькин опрос?
Ответ дляAntiprom
Так La Monde пише що це один з пунктів Плану перемоги зеленського..))але навіть ви та я знаємо що до закінчення війни нас не візьмуть в НАТО а наш лідОр вкл це в свій план, розумієте в чому суть?
... уже розказують за перший пункт. ’Байден, давай нас в НАТО.’
а то, що це коллегіальне рішення,то таке.. І да, Польша також має право голосу, ото вона обрадується після новин останніх тижнів.
tanysha777• 19 сентября 2024
Ответ дляЕленнн
Нічьо, він там істерику як закатає
Поляків он вже на місце поставив, дипломат наш, найвеличніший
Ответ дляAntiprom
Суть в тому, що трампон і його віце Венс в своїх недавніх інтервʼю сказали, що за їх мирним планом Україна не має вступати в будь які альянси, заморозка по поточній лінії і нуль репарацій. Зеленський перед самітом намагається отримати хочаб запрошення, щоб виключити цей пункт з ватного плану трампа і хуйла, тобто по максимуму підстрахувати нашу країну до виборів в США на випадок перемоги трампа
Дана-Нирвана• 19 сентября 2024
Шарп писал:
У план перемоги України входить докладний список військових ресурсів, а також запит на дозвіл ударів углиб Росії з використанням далекобійних західних ракет. Про це 18 вересня поінформувало Kyodo News із посиланням на урядове джерело.
Зеленський презентує свій план щодо здійснення тиску на РФ у військовій, економічній, політичній та дипломатичній сферах Джо Байдену наприкінці вересня.
У військовій сфері план визначатиме потрібну кількість і типи озброєнь, включно з далекобійними ракетами ATACMS і Storm Shadow, які надали США та Британія, а також строки їх постачання та очікуваний вплив на полі бою.
План також передбачає, що збільшення кількості атак на російську територію буде ефективним способом спричинити соціальні заворушення у країні.
Щодо економічних заходів, то передбачається залучення інвестицій від союзників для розширення виробництва Україною зброї, зокрема БПЛА і ракет (про які я писав), а також вимогу введення нових санкцій, щоб послабити здатність Росії продовжувати війну.
Політичні кроки, передбачені планом, будуть містити пропозицію щодо якнайшвидшого вступу України в НАТО.
Водночас у дипломатичному сенсі буде наголошено на потребі зміцнення відносин із країнами Глобального Півдня, що розвиваються, від яких РФ залежить торговельно, щоб максимально посилити тиск на Москву.
Цікаво, що цей план, Зеленський хоче показати і Трампу, з яким також запланована зустріч на полях ГА ООН наступного тижня. Хоча останній вже досить конкретно висловився стосовно своїх дій у разі обрання (поговорити з путіним, поговорити із Зеленським, сойтісь посрєдінє) і навряд чи поміянє свою думку.
Що ще цікаво. Деякі джерела стверджують, що певний вклад у розробку ’плану перемоги’ (трохи бісить ця назва - дуже вже нагадує пріоритет слова ’потужний’ над всіма іншими) внесли британці. Не можу ні підтвердити, ні спростувати цей факт. Подивимось - наступний тиждень дуже важливий.
Vladislava-n• 19 сентября 2024
Поки хоч одне лаптєноге ходить по землі,нам спокою не буде.І на допомогу тип НАТО розраховувати не варто...бо ті організації та політики світові ведуть себе,як політичні повії...то дають,то не дають...то можна,то не можна.З такою політикою перемоги довго не буде.
Antoninaya1• 19 сентября 2024
Ответ дляNata2907
Удалено администрацией...
Я вам більше скажу. Ця команда вже багато кого відправила в пожиттєвий бан, а про де кого інфо таки передається відповідним органам. Інакше не створиш потрібну картину.
Фрау Донна Роза• 19 сентября 2024
Ответ дляIrisha0604
А крім Зеленського, про цей його план хтось знає? Особливо ті, хто має все це давати
Ермак)
Фрау Донна Роза• 19 сентября 2024
Ответ дляNata2907
Удалено администрацией...
тихо сама с собой ведет беседу)
Natal_ka91• 19 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
2. Нам дають трлн дол допомоги
Звучить як казочка, чесно кажучи. Хоча вистачило б одних ядерних боєголовок, щоб добряче х*йла приструнити
Anastasiya-f052• 19 сентября 2024
Ответ дляFlower Girl23
В общих чертах... Да одно только название чего стоит... Не понимаю, честно говоря, на какой уровень электората, это всё рассчитано?..
На тот который как раз за него и голосовал на выборах.