УжеВотДа• 23 минуты назад

Дуже шкода, що зникла магія свят.

Я не знаю що сталось із світом, та з часів ковіду життя тепер наче інше. Війна так само
Але ви помітили - зникла ця магія свят? Перед Різдвом на новим роком. Так,зараз шалений вибір всього різного та ми всеодно нещасливі.
Навіть клімат і той підводить,зими вже як раніше немає.
Тема просто так поговорити. Скоро Різдво, Новий рік.
🎄 чи є хоч на 1% відчуття свята? Нема. І з кожним роком його нема ще більше і від цього важко
Arctic777• 21 минуту назад
У меня тоже
Видящие_помогите• 21 минуту назад
Для мене новорічні свята в самій підготовці.
В день свята я вже його не відчуваю.
Магія?! Не знаю. Намагаюсь дітям створить атмосферу
автор УжеВотДа • 21 минуту назад
Ответ дляArctic777
У меня тоже
Та то більшість людей зараз так🥲дуже щось сумно від цього
Царевна в уггах• 20 минут назад
Тююю....то будет снег скоро. Прогноз посмотрите.
Хотите магии - смотрите ТВ . В магии во многом виновата красивая новогдеяя реклама 00-10 годов. Поищите ее на ютубе и все прймете.
наближаеться святоооо....наближаеться свято
Льввське різдвяне... Якобс с прманмиванием деда мороза и тд?!
Єту рекщаму показівали кадлые 20 -30 мин
И она формировала настроение на месяц
А вот недавно• 20 минут назад
Конечно. Раньше выходные на неделю (а в удачные годы на 10 дней давали). А в этом году 1 января в четверг. И выходных по закону может и не быть вообще, на рассуждение руководства
автор УжеВотДа • 20 минут назад
Ответ дляЦаревна в уггах
И она формировала настроение на месяц
Всеодно це не те. Люди помирають.
Ціни недоступні на все… що з тої реклами
Страшно що наступного року буде…
Люди стали як чужі
Arctic777• 20 минут назад
Ответ дляУжеВотДа
Все можно купить в магазине, а радости нет
автор УжеВотДа • 19 минут назад
Ответ дляArctic777
Да! І це правда.
Шалена невинність• 19 минут назад
А я сьогодні дивилася « рілс» баришні, яка перебралася в Канаду , снігу у них намело і морозяка. Подякувала їй за відео « сніжку» але тихо радію, що у нас тепло і немає морозу. А життя так, дні тільки мелькають понеділок - пʼятниця , місяць за місяцем, як калейдоскоп з не самим яскравими фарбами.
Царевна в уггах• 19 минут назад
Ответ дляУжеВотДа
Всеодно це не те. Люди помирають.
Страшно що наступного року буде…
Люди стали як чужі
У меня иначе
Это вага ситуация
автор УжеВотДа • 19 минут назад
Ответ дляШалена невинність
Я не знаю просто чомусь відчуття часу стало іншим. Не знаю як це пояснити.
Ку-кусик• 19 минут назад
Я поняла, что магию мы создаём сами. Вот сейчас над этим работаю. Гирлянды на батарейках, печеньки, елка
Царевна в уггах• 19 минут назад
Ответ дляArctic777
В магазинах стало скучно
Идите га базар, там весело
Злюка-закусюка• 18 минут назад
Це правда,нажаль
Гостра на язик• 18 минут назад
Яка магія може бути, коли світла нема, ракети, шлюхеди, ти сидиш і офвгіваєш від цін, а Дизель шоу скаче, весело їм
Сиренькая• 18 минут назад
Моя магія свят завжди зі мною,не пов´язана ні з чим,це відчуття з дитинства і по сьогоднішній день
Марафетчица• 18 минут назад
У меня все еще есть ощущение новогоднего чуда, обожаю весь декабрь и подготовку. Вот без снега ❄️ грустно немножко, но я надеюсь хоть немного он будет
автор УжеВотДа • 18 минут назад
Ответ дляКу-кусик
Я колись так раділа ялинці. Ще навіть 4 роки назад. Тепер я не хотіла навіть ставити. Дивлюсь і взагалі байдуже.
Мааарковная• 18 минут назад
Воно почало зменшуватись з кожним роком. Не думаю що причина у ,,неправильному світі,, просто з кожним роком стаємо старші, більш цинічні та придирливі. Справа в нас самих.
Ку-кусик• 18 минут назад
Ответ дляУжеВотДа
Возраст? Стресс?
Arctic777• 18 минут назад
Ответ дляШалена невинність
У меня тоже так, только понедельник и сразу пятница
Царевна в уггах• 17 минут назад
Шалена невинність• 17 минут назад
Ответ дляУжеВотДа
Це однозначно, таке враження, ніби час несеться пришвидшено, думала це у нас із- за війни. Цікаво, чи є це відчуття у тих, хто виїхав і живе в спокійних умовах, без війни.
Arctic777• 15 минут назад
Ответ дляШалена невинність
Ещё хуже
любименькая• 15 минут назад
Воно то так, але якщо поставити якийсь декор на кухні, засвітити свічку чи гірлянду, увімкнути якесь відео для душі і пекти горішки зі згущенкою дітям, то, ви знаєте, магічним чином настрій таки піднімається, а якщо ше додати келих вишнівки, тоХ2
автор УжеВотДа • 15 минут назад
Ответ дляШалена невинність
Є у мене знайомі і сама жила рік часу те саме. І навіть тут багато хто скаржився що якась оце фігня з часом після того сраного ковіду
автор УжеВотДа • 14 минут назад
Ответ дляЦаревна в уггах
В магазинах стало скучно
Идите га базар, там весело
А я базар до речі дуже люблю)))
Тільки на людей шкода дивитись в холод стояти
любименькая• 14 минут назад
Якесь хворе синьолобе зайшло в чат
автор УжеВотДа • 14 минут назад
Ответ длялюбименькая
Блін і це не працює(
Где тут 0?• 14 минут назад
Тому що зараз все є. Атрибути свят можна купити/приготувати хоч кожен день. є таке російське слово ’пресьіщение’.