‼️ Зеленський: План перемоги уже повністю готовий
За його словами, наразі опрацьовано усі пункти, ключові акценти, а також визначені необхідні додатки з деталями до плану.
’Найголовніше тепер – рішучість реалізувати. Немає й не може бути жодної альтернативи миру, жодного заморожування війни чи будь-яких інших маніпуляцій, які просто перенесуть російську агресію на інший етап. Нам потрібна надійна й тривала безпека для України, а отже – усієї Європи’, - заявив глава держави.
Все тепер 10 пунктів мирних ініціатив Зеленського ВЖЕ РЕАЛІЗОВАНІ, тепер будемо реалізовувати черговий витвір хворого під назвою ’Мирний план’
Я знаю що не всі пункти плану перемоги нам відомі, відомо лише що одним з пунктів є запрошення України в НАТО до ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ але Чисто інтуїтивно як ви ставитесь до ідей Зеленського?
Результат:
вже голосів:
213 (59%)
Негативно
115 (31.86%)
Позитивно відношусь
33 (9.14%)
Мені все рівно, я не в Україні
Киев_Елена• 19 сентября 2024
Ответ дляLizavel
Не всем, к сожалению...
Вернее никому не хочется окончания, кроме обычных людей. Шоу будет продолжаться(
Marinka152• 19 сентября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Та що ви.. . сказано відмовляється))) які там міжнародні ЗМІ. Борщоварки краще знають!
Ці ’ борщоварки’ , як ви висловилися, взагалі то найдорожче - своїх дітей віддають на фронт.і чоловіків.
Чи , як ховає сина - то ’ мама героя’ , а як свою думку висловити, то ’ борщоварка’. Мовчки нарроджуй і віддавай на смерть, поки великорозумні там щось порішають, так по-вашому?
Ответ дляAntiprom
Я напишу так, із ймовірністю 100, судячи з того що я читала ну і з його мирних ініціатив
1. Нам дають необмеж кількість зброї (Ф36, і ядерні боєголовки)
2. Нам дають трлн дол допомоги
3. Нас беруть в нато в жовтні 2024, в ЄС в січні 2025
4. Всі дипломатично давлять на ерефію щоб вона закінчила війну та виплатила нам репарації
2. Нам дають трлн дол допомоги
І тут задзвонив будильник 😁😁😁
Ответ дляMarinka152
Удалено администрацией...
Irisha0604• 19 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
2. Нам дають трлн дол допомоги
А крім Зеленського, про цей його план хтось знає? Особливо ті, хто має все це давати
СвітланкаОК• 19 сентября 2024
Ответ дляMarinka152
Ви своїх віддали чи може провокаторша авторка?
Aksinia 111• 19 сентября 2024
Ответ дляLizavel
Да,я тоже про это. Тем,кто ворует не хочется(
Не хочется тем, кто всё это начал ! Кто причитал ’ нам не нужны новые территории’ и оккупировал и проводил референдумы в Украине . Они никогда не закончат, пока их не ’закончат’ !
ёжовые рукавицы• 19 сентября 2024
Ответ дляAsya.od
Аатор, а можно 10 пунктов, пожалуйста?
Зеленський сам не знає
Ответ дляkate81
нас не можуть взяти в нато поки не закінчиться війна
Так само можна стверджувати, що нас можуть взяти в НАТО під час війни, частково. А також можна стверджувати, що нас не візьмуть в НАТО ніколи взагалі. І ще можливий варіант, що НАТО сам розвалиться. Всі варіанти можливі, а прогнози неясні
СвітланкаОК• 19 сентября 2024
Ответ дляgelinau
Где план мира от Порошенка?Коль боты так напрягаются
В Лондоні, Міша і Льоша розробляють 😂
Оксана-004e• 19 сентября 2024
Ответ дляkate81
если я не ошибаюсь, Зеля сказал пока Крым не заберём, перемоги не буде
и пока последнего украинца не...
Оксана-004e• 19 сентября 2024
Ответ дляgelinau
уймитесь вы уже со своим порошенко и его орешками
заколебали кругом его тулить
Оксана-004e• 19 сентября 2024
Ответ дляМоpгана
ни одна здравомыслящая ната не возьмет к себе воюющую страну. на кого эти сказки расчитанны, люди, ну начните уже головой думать