Antiprom• Изменено 19 сентября 2024

Як вам план перемоги?

‼️ Зеленський: План перемоги уже повністю готовий

За його словами, наразі опрацьовано усі пункти, ключові акценти, а також визначені необхідні додатки з деталями до плану.

’Найголовніше тепер – рішучість реалізувати. Немає й не може бути жодної альтернативи миру, жодного заморожування війни чи будь-яких інших маніпуляцій, які просто перенесуть російську агресію на інший етап. Нам потрібна надійна й тривала безпека для України, а отже – усієї Європи’, - заявив глава держави.

Все тепер 10 пунктів мирних ініціатив Зеленського ВЖЕ РЕАЛІЗОВАНІ, тепер будемо реалізовувати черговий витвір хворого під назвою ’Мирний план’
Я знаю що не всі пункти плану перемоги нам відомі, відомо лише що одним з пунктів є запрошення України в НАТО до ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ але Чисто інтуїтивно як ви ставитесь до ідей Зеленського?
Результат:
вже голосів: 361
213 (59%) Негативно
115 (31.86%) Позитивно відношусь
33 (9.14%) Мені все рівно, я не в Україні
Incanto77• 19 сентября 2024
Ответ дляAksinia 111
То есть, план мы не знаем, но в теме надо обосрать Зеленского . Смысловая нагрузка великолепна ))) особенно для ’Участник проекта с 07.08.24’ . Не плохая проба пера )
Я не могу понять... по-вашему новые люди на форум прийти не могут? Или могут, но только для чтения, а не для обмуждения? Или только только амбассадоры чикко могут создавать темы?
автор Antiprom • 19 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Марина журналіст Цензор, Еспресо
Вони критикують слуг з 2019. Тай і блок Пп критикували теж.
Але дивіться що ниткою пронизане - вони вважають оп, всі ті Ермак і Татаров - вони давно хотять мирну угоду. Тому бувші опзж зараз при портфелях.
Я вчора читала у Бутусова про Портнова і його мережу тут, вони тут впливають. Вони знову вилізли.
Тут прийнято вважати навпаки, що вони ( зелегі- ригі) не хотять мирної угоди, а ось багато дописів від іншої сторони про інше, просто завжди цікаво читати між рядків, і щось більше, ніж те що вливається в мережу.
Не все на поверхні.
Ви знаєте, у мене великі сумніви що зеленський та його команда здатні переграти росіян.. чи навіть так: поки вони при владі ми здатні переможцями вийти з цієї війни, тому я за те щоб в мирному плані були адекватні пункти, зупиняти кровопролиття переобирати владу, яка буде працювати на принципах демократії та конкуренції і озброювати країну, готуватися до повторної війни можливої, але озброювати армію так сильно щоб росія 100 раз подумала чи продовжувати війну ...
Coffee is Love• 19 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
А чому ж нас в НАТО не взялив 2008 році коли ще війни не було з росіює?
Ну тобто країна в НАТО не прагне, цілується в ясна з рф, а НАТО такі - та ну давайте вже до нас! Ми вас тут зачекалися!

Десь так воно по вашому виглядає?
Coffee is Love• 19 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
І ще: зобовязання по Будапештському меморандумі то що?
Це фейк. На нас напала країна, як давала там гарантії. Ви не знали?
автор Antiprom • 19 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
Там не тільки росія була стороною яка підписала, нам гарантували багаточого в цьому меморандумфі ще Великобританія та США..
Але мова не про те: хотіли б взяти взяли б давно
karkusha.biz.ua• 19 сентября 2024
как же они достали эти х....вые политики! каждый считает выгоду для себя:( о народе давно никто не думает. Вспоминают только, когда нужен электорад:( А то что Зеля уже продал весь чернозем - это как расценивать? забота о народе? только какой страны.

Сейчас читаю с ребенком книги по предмету История Украины и Всемирная и понимаю, что у Украины как не было самостiйностi так похоже и не будет...Но реванш скоро возьмет природа:(((
Решка7777• 19 сентября 2024
Ответ дляАпель-синка
План є, але ’рішучості’ не вистачає янелоху.
или типа другого плана мира :
, трех пунктов «украинской формулы мира»: о продовольственной безопасности, радиационной и ядерной безопасности, а также гуманитарных вопросов — освобождения всех пленных и депортированных, в том числе украинских детей.

Это из саммита мира в Швейцарии... про мир мало( украинская формула
автор Antiprom • 19 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love

Десь так воно по вашому виглядає?
Ющ просився в НАТО..тому не говоріть що ми не хотіли..
Aksinia 111• 19 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Марина журналіст Цензор, Еспресо
Не все на поверхні.
Для меня показательно поведение Пороха перед встречей Зе с Меркель, Макроном и хуйлом . Прям митинг на площади собрал и кричал, про ’красные линии’ для Зеленского . Типа Зе поехал сдавать Украину . А поездка была посвящена ’ минским соглашениям’ , сам порох и одел эту удавку на Украину !
Сейчас только ленивый не поносит против любых потуг Зе, а уж шоколадные в первых рядах .
автор Antiprom • 19 сентября 2024
Ответ дляkarkusha.biz.ua

Що там природа приготувала?
автор Antiprom • 19 сентября 2024
Ответ дляAksinia 111
Слухайте, зеленський мусив і далі годувати обіцянками путіна і розвивати впк ВЛАСНИЙ, а не розводити армію, розміновувати Чонгар, закривати ракетні програми щоб уникнути війни.. а якщо ти знаєщ що не здатний на це то не берись..
Королева роз• 19 сентября 2024
Зеленський і здоровий глузд несумісні речі
Королева роз• 19 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Смотря на каких условиях
На умовах слабшої сторони, звісно. Всі ж усе розуміють
Antoninaya1• 19 сентября 2024
Ответ дляkarkusha.biz.ua

Так. Доня недавно виконувала дз з історії України - визначні дати в історії країни з 1492 по 1914 рік, я теж освіжила свої знання: з ким тільки не воювали, під ким тільки не були, постійно змінювались межі, найбільша та цілісна була, мабуть за часів совку. Стало сумно. І чомусь теж здається, що втрутиться таки мати-природа в решті решт.
Aksinia 111• 19 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Это не могло продолжаться бесконечно . Изначально , минских не должно было существовать, тогда и тянуть ничего не пришлось бы .
Сколько десятков лет пришлось бы развивать собственный впк, что бы выйти на уровень рашки ? Вы разницу понимаете ? 150 млн и в лучшем случае 30 млн. Госбюджет рашки и наш сравните .
Королева роз• 19 сентября 2024
Ответ дляAksinia 111
Если он никому план не показывает, значит план плохой - логика железная ))
А він здатен зробити щось хороше? Невже?
Helenny• 19 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Я напишу так, із ймовірністю 100, судячи з того що я читала ну і з його мирних ініціатив
1. Нам дають необмеж кількість зброї (Ф36, і ядерні боєголовки)
2. Нам дають трлн дол допомоги
3. Нас беруть в нато в жовтні 2024, в ЄС в січні 2025
4. Всі дипломатично давлять на ерефію щоб вона закінчила війну та виплатила нам репарації
План чудовий.
Але ж кацапня не погодиться.
Вони будуть у гімні жити, кору з дерев гризти і все одно прославляти свого вождя та постачати мʼясо на забій.
Королева роз• 19 сентября 2024
Ответ дляPinkyPink
Суть в тому, що трампон і його віце Венс в своїх недавніх інтервʼю сказали, що за їх мирним планом Україна не має вступати в будь які альянси, заморозка по поточній лінії і нуль репарацій. Зеленський перед самітом намагається отримати хочаб запрошення, щоб виключити цей пункт з ватного плану трампа і хуйла, тобто по максимуму підстрахувати нашу країну до виборів в США на випадок перемоги трампа
Правильно все і сказаі
Королева роз• 19 сентября 2024
Ответ дляAntoninaya1
А була б у вас не доня, а сина, ох і інакше б ви думала про це все
Antoninaya1• 19 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Бригаду, будь ласка. До чого доня, син, якщо мова про історію?
LudaSHS• 19 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Тут діло не в цьому. Перегравати рашку то рівень світових гегемонів. Яку б папочку Зе не віз в Сша, показував діду, рижому і Камалі, це не має значення. Для них. На так, для Змі подія.
А для Байдена вже зовсім без різниці, хоча він міг війти в історію як дідо з яйцями, але при Саліванщині такого не буде.

У них стратегія розвитку Сша + лобіювання спонсорів, що вклалися в команду Трампа чи Харіс, від цього буде залежати багато в очерчені планів війни, і співпрацювати зараз прийдеться з 2 ма партіями.
Там чинуші живуть в ілюзії, що раша їм потрібна ціла і вона буде за них в протистоянні Китаю у майбутньому, це помилка. Вони зараз тим і укріплюють Китай.
А наша папочка потрібна для тактики. Якась, можливо, шахматна партія. Сюди ж удар по складу Торопец, і курська, як частина того що в папочці.
Сюда ж рішення Европарламенту сьогодні про розблокування дальнобійної. Всі події йдуть напередодні і мають свій вплив.

Про пости блоку ПП щодо здачі інтересів України тією слуго - риговською вертикалю. Тут теж туман. Бо ми вже рік живемо в маніпуляціях як в передвиборчій гонці.
Тобто кожен наче за Україну, але свої інтереси важливіше.
Тому я б не стала робити висновки поспіхом. Тому виклала інші думки від опозиції. Вони суперечать думкам, дуже модним на порадниці.
LudaSHS• 19 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love

Десь так воно по вашому виглядає?
Трохи з історії

’Госпожа Меркель сказала, что считает правильным свое решение не принимать Украину в НАТО в 2008 году.

Я хорошо помню один эпизод. 2008 год, накануне саммита НАТО – съезд Европейской народной партии, перерыв между заседаниями, все участники свободно тусят.

Президент Виктор Ющенко в кулуарах подошел к канцлеру, неформально пообщаться именно о предоставлении Украине ПДЧ.

Подошел, очень деликатно обратился, коснулся локтя.

Неадекватно эмоциональная реакция от всегда сдержанной госпожи Меркель до сих пор у меня перед глазами. ’Не приближайтесь ко мне, у меня нет на вас времени’, – зашипела она, вся нервно задергалась, развернулась и побежала в другой конец зала.

Неловко стало всем присутствующим. Испанский стыд – говорят сейчас.

’Путин накрутил’, – тихо сказал Виктор Андреевич.

Сегодня можно четко зафиксировать, Путин не просто накручивал госпожу Меркель против Украины, он сделал ее соучастницей своих преступлений.

Источник: Iryna Vannykova
Coffee is Love• 19 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Хотіти та прагнути мала УКРАЇНА, а не блок НАТО чи інші країни.
А так - ми туди не збиралися, нас і не брали, все логічно.

Інші країни до речі виконують рівно те що було на тому папірці написано - забезпечують нас зброєю. Воювати замість нас вони і не зобов´язувалися.
Coffee is Love• 19 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Не смішіть. Що Ющенко зробив окрім того що хотів?
Може заводі відновив збройні?
Може ЗСУ відновив? Чи зброю сучасну десь закупив?
Coffee is Love• 19 сентября 2024
Ответ дляAksinia 111
Ну тобто краще було не Мінські підписати, а війну вже тоді почати?
LudaSHS• 19 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Не було там зобовʼязань
На жаль, остаточний варіант, що підписав Кравчук, вичитували юристи і Чалий, а пишуть за були вербовані кгбісти.
Там в Меморандумі п 4- винести на оон, просто виступити.

Ми віддали зброю захисту, зброю нашої незалежності за листівку просто.
LudaSHS• 19 сентября 2024
Ответ дляAksinia 111
мінські зараз по іншому звучать, вони потрібні були для озброєння, але ми просрали час.
Тут є тема 2015- я там була за мінські, але при розвитку Впк і нарощування.
LudaSHS• 19 сентября 2024
Ответ дляAksinia 111
Юрій Ігнат писав що 100 ракет Нептун і війни могло б не бути,
Marinamariana• 19 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Кто все розумиэ? Кремляди разве что ? Украина не слабшая сторона
Королева роз• 19 сентября 2024
Ответ дляAntoninaya1
Мова про ставлення до війни цієї в цілому. Історія не завжди повторяється