‼️ Зеленський: План перемоги уже повністю готовий
За його словами, наразі опрацьовано усі пункти, ключові акценти, а також визначені необхідні додатки з деталями до плану.
’Найголовніше тепер – рішучість реалізувати. Немає й не може бути жодної альтернативи миру, жодного заморожування війни чи будь-яких інших маніпуляцій, які просто перенесуть російську агресію на інший етап. Нам потрібна надійна й тривала безпека для України, а отже – усієї Європи’, - заявив глава держави.
Все тепер 10 пунктів мирних ініціатив Зеленського ВЖЕ РЕАЛІЗОВАНІ, тепер будемо реалізовувати черговий витвір хворого під назвою ’Мирний план’
Я знаю що не всі пункти плану перемоги нам відомі, відомо лише що одним з пунктів є запрошення України в НАТО до ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ але Чисто інтуїтивно як ви ставитесь до ідей Зеленського?
Результат:
вже голосів:
213 (59%)
Негативно
115 (31.86%)
Позитивно відношусь
33 (9.14%)
Мені все рівно, я не в Україні
Marinamariana• 19 сентября 2024
Ответ дляSonne8752
Всем хочется окончания как можно скорее
Смотря на каких условиях
Ответ дляPlushaa
Ха ха, «чисто интуитивно» - это типа «не читал, но осуждаю»?
Я напишу так, із ймовірністю 100, судячи з того що я читала ну і з його мирних ініціатив
1. Нам дають необмеж кількість зброї (Ф36, і ядерні боєголовки)
2. Нам дають трлн дол допомоги
3. Нас беруть в нато в жовтні 2024, в ЄС в січні 2025
4. Всі дипломатично давлять на ерефію щоб вона закінчила війну та виплатила нам репарації
2. Нам дають трлн дол допомоги
Aksinia 111• 19 сентября 2024
То есть, план мы не знаем, но в теме надо обосрать Зеленского . Смысловая нагрузка великолепна ))) особенно для ’Участник проекта с 07.08.24’ . Не плохая проба пера )
Ответ дляAntiprom
2. Нам дають трлн дол допомоги
нас не можуть взяти в нато поки не закінчиться війна
Zvezdochkina• 19 сентября 2024
Ответ дляPlushaa
-Изя, как вам творчество Шаляпина? Мне как-то не понравилось
- о, Вы ходили на концерт Шаляпина?
-нет, мне Абрам напел по телефону
- о, Вы ходили на концерт Шаляпина?
-нет, мне Абрам напел по телефону
Ответ дляAntiprom
2. Нам дають трлн дол допомоги
Ну, это ваш интуитивный план. План зелени, где? Как проголосовать в вашем опросе?
Ответ дляAntiprom
2. Нам дають трлн дол допомоги
Звучит реально)
Zvezdochkina• 19 сентября 2024
Ответ дляAsya.od
Не надо голосовать.
Нужно просто обосрать Зеленского и пойти дальше
Ответ дляAntiprom
2. Нам дають трлн дол допомоги
ого, тобто нам повинні дати те, чого в них самих немає, чи що це за ф36?
Киев_Елена• 19 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
2. Нам дають трлн дол допомоги
Так это «мирный план» или просто мечты-мечты
your style• 19 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
2. Нам дають трлн дол допомоги
Це ж треба таке наснилось
Ответ дляkate81
Так La Monde пише що це один з пунктів Плану перемоги зеленського..))але навіть ви та я знаємо що до закінчення війни нас не візьмуть в НАТО а наш лідОр вкл це в свій план, розумієте в чому суть?
Ответ дляAntiprom
2. Нам дають трлн дол допомоги
План зашибись.Вместо ’зашибись’ можно другое слово.
Киев_Елена• 19 сентября 2024
Ответ дляZvezdochkina
- о, Вы ходили на концерт Шаляпина?
-нет, мне Абрам напел по телефону
- о, Вы ходили на концерт Шаляпина?
-нет, мне Абрам напел по телефону
Оно то вроде и так, но все примерно понимают что там будет в целом) ни метра территории не отдадим, вступление в НАТО и т.п.
Aksinia 111• 19 сентября 2024
Ответ дляКиев_Елена
Ну так это декларировали и порох и ющ , это не план .
Antoninaya1• 19 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
2. Нам дають трлн дол допомоги
Більш схоже на стенд-ап від кварталу
Ответ дляAksinia 111
А навіщо він про нього всюду розповідає, але нікому не показує. А об@@рати ₴еленського не треба, він добре сам з цим впорався.
Киев_Елена• 19 сентября 2024
Ответ дляrybka21
Так а де план?
Огласят скоро. Но меня удивляет что многие его так ждут по пунктам официально, как будто там появится что-то глобально новое, неожиданное
Flower Girl23• 19 сентября 2024
Видимо этот план ’кураторы’ не оценили, ибо Байден с Зе встречаться пока отказывается... А по теме - план абсолютно нереальный, начиная от названия и заканчивая содержанием...