Тримбулька• 19 сентября 2024
Декасан в ніс, хто лікував так нежить дитині?
В дитини 7 років нежить. Лікар виписала фармазолін, снотті і після цього декасан 3-4 краплі 3 рази, в небулах по 2мг.
Я шось не можу зрозуміти за той декасан..
Мочалкин блюз• 19 сентября 2024
Почитайте для чого він створений був …
А лікування в небулах - це через небулайзер ?
Сметчица• 19 сентября 2024
Вже всі нормальні лікарі давно розказали, чого його не варто пхати в середину маленької дитини. Але ж є динозаври та неуки, які продовжують призначати. Відео по ссилці-одне з сотні аналогічних.
Бачу_майбутнє• 19 сентября 2024
Я б залишила соплі у спокої. Навіщо їх лікувати? Облешшили дитині дихання, промили, на тому й годі
Зайканалужайке• 19 сентября 2024
фармазолін, снотті - це сосудозвужуючі, навіщо їх одночасно два ?
декасан взагалі нафіг.