От що за фігня така? Кожної ночі , вже протягом місяця просинаюсь, як по будильнику о 3 ночі, інколи 3.30 ночі, лежу пару хв і вирубаюсь потім ще досипаю до ранку, про що це може свідчити...
Шалена невинність• 19 сентября 2024
Кортизолові пробудження. Є ще езотеричне пояснення про відьмину годину. Обирайте яке Вам ближче.
Леди Г• 19 сентября 2024
Я бачу ви приймали ліки від тривожності, вам вдалось зійти з них? Як спали пісня них?
Пушкининиана• 19 сентября 2024
От, доречі, мені допоміг Біфрен в такій ситуації. Пропила курс і тепер сплю всю ніч. До того прокидалася, як ви, майже щоночі.
Невропатолог взагалі каже, що час починати антидепресанти.
Ответ дляЛеди Г
Приймаю антидепресанти вже пятий місяць. Спала , як вбита перші два місяці, потім це пройшло, наступив етап, снів, дуже багато всього сниться, признаюсь, ці сни вимучують трохи, але принаймі стала сама засипати без снодійних.
Леди Г• 19 сентября 2024
Ответ дляНебоЛондона
Які саме АД приймаєте? Який у вас вік?
Шалена невинність• 19 сентября 2024
Ответ дляНебоЛондона
Що сниться?
Ответ дляЛеди Г
Які саме АД приймаєте? Який у вас вік?
Есциталопрам ( препарат Медопрам) 36 рочків
Ответ дляШалена невинність
Що сниться?
Цілі історії, наче кіно дивлюсь, буває колеги, друзі , випадкові люди сняться, але сни досить чіткі, я їх памятаю на ранок.
Ответ дляШалена невинність
Був кортизол підвищений, але думаю це щось інше...
Леди Г• 19 сентября 2024
Ответ дляНебоЛондона
Ви ще молода, я думала, може ще клімакс впливати, хоча зараз все може бути.
А ви себе нормально почували на початку прийому АД чи були побочки?
Я приймаю місяць Валаксин і Квітерон, сплю лише на препаратах, до цього чотири місяці на стресі фактично не спала. Голова все одно болить і крутиться, думаю, у мене цілий букет хвороб, зокрема із судинами
Ответ дляЛеди Г
Дуже важко заходила на АД, думала не витримаю, кину, були всі побочки, навіть суіцидальні думки, апатія, слабість,на початку мучила страшна спрага, сухість, і всілякі фізичні нездужання, але найважче було морально, так було десь два місяці , потім одного ранку прокинулась і стало все ок, життя стало більш менш схоже на нормальне життя, але тепер з таблетками, та скоро буду сходити. На початку лікування без снодійних не засипала, тепер не приймаю, був ще якісь препарат Флюанаксол, але то просто жах, я не змогла його приймати.
Леди Г• 19 сентября 2024
Ответ дляНебоЛондона
Ооо, суїцидальні думки-мої улюблені🤣 я весь час помираю.
У мене теж купа побічок, от думаю, сходити зараз чи поприймати хоча б пару місяців. А які снодійні ви приймали?
Ответ дляЛеди Г
Приймайте, просто тримайтесь і налаштовуйте себе, що це тимчасово , це пройде, і ці думки теж пройдуть, все буде етапами, весь час буде якась нова побічка вилазити (принаймі так в мене було) , на 4 місяці прийому в мене вилізли якісь мязові болі, страшно мучало ночами, викручувало, потім минуло.
Ответ дляЛеди Г
Снодійні - Кветиксол
Леди Г• 19 сентября 2024
Ответ дляНебоЛондона
Дякую, у мене питання чи дійсно це ліки допомагають чи навпаки ми виживаємо не зважаючи на прийом таких складних ліків, бо час лікує…
Ответ дляЛеди Г
Я думаю допомагають. Я була в такому стані, що мені все було до одного місця, допомогли лише АД і снодійні, зі снодійних бажано плавно зійти , і все має бути ок. Допомогло до всього ставитись простіше, не накручувати себе, легше стало спілкуватись з людьми, зникла тривожність , спокійно рішає проблеми , що зявляється в житті, а як буде без ліків - побачимо. А доречі, відвідувала психотерапевта та психолога, це теж дало свій вплив.