Метровий сантиметр• 19 сентября 2024

Вас заводит тема иметь двух или больше половых партнёров параллельно?

Вас заводит тема встречаться с несколькими мужчинами параллельно?
Так, чтобы никто не знал.
Если у вас было такое, то вам понравилось?
Результат:
вже голосів: 41
24 (58.54%) Не было и не хочу
8 (19.51%) Да, было, не понравилось
5 (12.2%) Не было, но хочу
4 (9.76%) Да, было, понравилось
Фоточки нема• 19 сентября 2024
У меня времени и на одного не хватает, а вы про нескольких.

Тюрюнь_Тюнь• 19 сентября 2024
Ответ дляФоточки нема
У меня хватало свободного времени на то, чтобы встречаться параллельно с двумя мужчинами
Видящие_помогите• 19 сентября 2024
Ответ дляФоточки нема
Як в анекдоті:
Чоловік приходить додому, а його жінка з іншим у ліжку. Жінка:
- Петро?! А це ж хто тоді? Іване!? Я така затуркана, така затуркана!
Редиска Я• 19 сентября 2024
В два раза больше гемора. Нет, спасибо
Фоточки нема• 19 сентября 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Як в анекдоті:
Ото ж😁
Нічна ненажера• 19 сентября 2024
В 20 років зустрічалась з одним, а з іншим був просто секс. І це так могло відбуватись що до мене приходив мій хлопець, ми займались сексом, потім писав той з яким був онлі секс, я відправляла свого хлопця бо мені зранку на роботу рано вставати, і їхала на зустріч і секс до другого. Тоді прикольно було, бо була молода і безтолкова. Зараз би так не робила, бо це аморально.
автор Метровий сантиметр • 19 сентября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А вы любили обоих? Или в чём был интерес?
Ответ дляНічна ненажера
І довго так у вас було?
Тюрюнь_Тюнь• 19 сентября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Не любила ни того, ни другого

Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Не любила ни того, ни другого
Секс был хороший с ними?
Тюрюнь_Тюнь• 19 сентября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Секс был хороший с ними?
Мне сложно это оценить. Потому что у каждой женщины свои представления о том, что такое хороший секс
Блакитна устриця• 19 сентября 2024
Было 2 сразу . Один муж , со вторым хороший секс. Не любила никого
Нічна ненажера• 19 сентября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
І довго так у вас було?
Роки два. Я закохалась в того коханця, там була пристрасть, тваринний секс, але воно було дурне і без майбутнього. А хлопець мій мене любив, хотів одружитись, я спочатку думала що він буде прекрасний чоловік, а потім зрозуміла що не зможу жити з людиною якій стільки брехала. З хлопцем я розійшлась, а цей коханець почав з іншими дівчатами гуляти, і так все закінчилось.