Марс атакует• 19 сентября 2024

Де в Европі навчають на факультеті психологія.

Усіх вітаю! Питання таке, в який би ВНЗ відправити дитину для отримання освіти по психології?
Цікавить саме це направлення.
Хто має реальні відгуки, поради, долучайтесь до теми.
Дякую.
Результат:
вже голосів: 6
3 (50%) Австрія
2 (33.33%) Німеччина
1 (16.67%) інші країни (укажіть які саме)
автор Марс атакует • 19 сентября 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Вдалого вибору та вірного рішення
Дякую дуже
автор Марс атакует • 19 сентября 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
https://ufu-muenchen.de/uk/
Вот вам вариант один
В Чехии неплохой университет по психологии
Что касательно психологии, смотря какая цель и чем заниматься. Если психотерапией, то это не простой путь, и одного университета мало. Обучение на психотерапию дорого.
Если план жить в Европе, то учится стоит там. Если в Украине, то можно рассмотреть УКУ, там хорошая программа.
Дякую, зараз подивимось.
Святатабожа• 19 сентября 2024
Ответ дляМарс атакует
Та ну, не прибідняйтесь...була, бачила, всьо шик
Я за Києвом сумую, за західом сонця на Пейзажній алеї, за кавою в Поль та за особливим повітрям восени, за айстрами у підземному переході🥲
А тут все чуже, хоча я тут 6 років вже. Я їду по автобану, а в мене Тарас Петриненко грає в авто) Хто б мені це сказав у 2018му
автор Марс атакует • 19 сентября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Класно, що у Вас спогади позитивні, добрі.
Київ трохи змінився, люди змінились з війною і це вплинуло на загальний вайб міста.
Люди спілкуються про різне про ТЦК, відсрочки, про квитки на ’конотопську відьму’, про навчання дітей під час повітряних тривог.
Побільшало кав´ярень, пивних маркетів, аптек і аналізів. І, наче все своє, рідне, а вищу освіту, мрію аби син здобував закордоном.
Святатабожа• 19 сентября 2024
Ответ дляМарс атакует
Нехай все здійсниться самим найкращим способом!🙏🏻
Я робила в Німеччині в університеті практику та це були гарний рік та теж гарні спогади. Німці говорять також тієї Німеччини вже немає)
автор Марс атакует • 19 сентября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Дуже дякую хай так і буде!