Марс атакует• 19 сентября 2024
Де в Европі навчають на факультеті психологія.
Усіх вітаю! Питання таке, в який би ВНЗ відправити дитину для отримання освіти по психології?
Цікавить саме це направлення.
Хто має реальні відгуки, поради, долучайтесь до теми.
Дякую.
Цікавить саме це направлення.
Дякую.
Результат:
вже голосів:
3 (50%)
Австрія
2 (33.33%)
Німеччина
1 (16.67%)
інші країни (укажіть які саме)
Не будь КакСвета• 19 сентября 2024
В кожній країні готують психологів
Ну і питання чи місцеві довірятимуть іноземцю - психологу і чи достатній рівень мовний буде щоб зрозуміти всі напівтони психологічних порушень
Марс атакует
• 19 сентября 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
В кожній країні готують психологів
Супер. Дякую а Вашу відповідь. Звісно, різниця в менталітеті і оці ’напівтони’ мають вагу.
Не будь КакСвета• 19 сентября 2024
Ответ дляМарс атакует
Інколи різниця і у вірі
У колег - психіатрів ( знаю що психолог та психіатр - різне , але і ті і ті спілкуються і лікують « душу «)більшість пацієнтів українці , бо іноземцю - іновірцю місцеві « не довіряють «- не кажу що всі , але є моменти
MacOS-ница• 19 сентября 2024
Австрия, это страна, где берут учится даже с плохими оценками. В Германии на психологию требуют абитур в единицами.
Марс атакует
• 19 сентября 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Інколи різниця і у вірі
Клас, дякую Вам за цей аргумент.
Царівна Жабка• 19 сентября 2024
Ответ дляМарс атакует
Клас, дякую Вам за цей аргумент.
Вибачте, а що класного та суперового?
Марс атакует
• 19 сентября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Вибачте, а що класного та суперового?
Класно, що людина звернула увагу на питання релігії, я агностик, я б до цього можливо і не додумалась.
Тому подякувала, а що Вас так тригернуло?
Царівна Жабка• 19 сентября 2024
Ответ дляМарс атакует
Та нічого мене не тригернуло, просто наче Еллочка-людоїдка пише.
Марс атакует
• 19 сентября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Навіть не знаю, це добре чи погано?
Царівна Жабка• 19 сентября 2024
Ответ дляМарс атакует
Навіть не знаю, це добре чи погано?
Це дивно)
Марс атакует
• 19 сентября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Це дивно)
Чому? Дякувати по Вашому це дивно? Реагувати на відповідь теж дивно?
Святатабожа• 19 сентября 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
В кожній країні готують психологів
За границей столько наших с ментальными и психологическими проблемами, что иностранцев и искать не придется
Не будь КакСвета• 19 сентября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Ой , в чат зайшов філолог
Не будь КакСвета• 19 сентября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Воно то так
Але дивно отримати місцеву освіту і працювати з українським пацієнтом
Царівна Жабка• 19 сентября 2024
Ответ дляМарс атакует
Хіба я десь написала за подяку?
Святатабожа• 19 сентября 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Воно то так
Абсолютно нет.
Вы не представляете как востребованы украинские психологи нашими соотечественниками, живущими за границей. Я сама общаюсь с украинским психологом, живущим в ЕС тоже. Пробовала с местным - мне не понравилось, мы кардинально разные, иностранцу сложно нас понять во многих вопросах культуры и привычек, традиций
Марс атакует
• 19 сентября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Звісно, нас зараз багато скрізь, особливо тих,кого покоробило від війни.
Тому тема психології і емційної допомоги виникла не раптово.
Час замислитись на майбутньою професією. Цікавить саме це направлення.
Марс атакует
• 19 сентября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Хіба я десь написала за подяку?
Я дуже прошу Вас відїмбатися від мене.
Якщо маєте шось по темі, велкам, якщо потеревенити і попускати жовчі на ніч, прошу...виходьте з теми.
Дякую.
Святатабожа• 19 сентября 2024
Ответ дляМарс атакует
Да помимо войны сам факт смены страны даже очень бьет по мозгам. Раньше меня раздражали разные діячі культуры, живущие где-то на Манхэттене и в Женеве и любящие Украину издалека. Теперь я их понимаю
Марс атакует
• 19 сентября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Абсолютно нет.
Нарешті, я чекала саме такий допис.
Питання в тому, чи варто отримувати освіту в Европі аби працювати з клієнтами : експатами, вимушеними переселенцями, біженцями?
Тобто ти сам з України, трохи бачив життя і можеш порівнювати спираючись на власний досвід і інструменти професії.
Чи все ж таки не морочити дупу і отримувати психологічну освіту в Україні? Дуже важко зробити вірний вибір...
Не будь КакСвета• 19 сентября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Абсолютно нет.
Я не уявляю працюючи лікарем в ЄС ?:)
Моя освіта дозволяє лікувати тіло і пацієнтів не цікавить різниця віри - і тд
А колеги - психіатри мають нюанси і мова і віра і менталітет має значення , тому і пишу автору нехай врахують
А орієнтуватися на укр пацієнта - хибний шлях при наявності місцевої освіти
Марс атакует
• 19 сентября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Минулого літа мала вікейшн в Женеві, якщо Бог є, то він чарівник, який придумав Швейцарію. Бути там то радість, але я вдома і переймаюсь питанням освіти. Що я можу дати підлітку?
Святатабожа• 19 сентября 2024
Ответ дляМарс атакует
Я живу в Базеле)
Марс атакует
• 19 сентября 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Я не уявляю працюючи лікарем в ЄС ?:)
Дякую за допис, дуже об*єктивно, по темі, бо якось я навіть і не подумала про ці розбіжності. А написавши сюди, Ви мене підштовхнули на роздуми, які я тепер буду розмірковувати вдвох з підлітком.
Не будь КакСвета• 19 сентября 2024
Ответ дляМарс атакует
Вдалого вибору та вірного рішення
А я с Рио-де-Житомира!• 19 сентября 2024
Ответ дляМарс атакует
Нарешті, я чекала саме такий допис.
Вот вам вариант один
В Чехии неплохой университет по психологии
Что касательно психологии, смотря какая цель и чем заниматься. Если психотерапией, то это не простой путь, и одного университета мало. Обучение на психотерапию дорого.
Если план жить в Европе, то учится стоит там. Если в Украине, то можно рассмотреть УКУ, там хорошая программа.
Марс атакует
• 19 сентября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Ну таке😅
Та ну, не прибідняйтесь...була, бачила, всьо шик