Радість моя• 19 сентября 2024

Кроссовки адидас

Дочка мерила кроссовки белого цвета из материала типа кож.зам. достаточно плотные и твердые какие то. Забыла сделать к сожалению фото. Я сомневаюсь, что они хорошего качества, потому возник вопрос.
Кто покупал кроссовки адидас из материала под кожу? Как носятся? Не болят ли ноги от этого материала, напоминающего линолеум?
Непонятно• 19 сентября 2024
Треба дивитись конкретну модель, але нормально вони носяться. Цікаво, шо це за матеріал схожий на лінолеум
Сумчатая кошка• 19 сентября 2024
Superstar или Stan?
Непонятно• 19 сентября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Superstar или Stan?
Та і де у них лінолеум?
автор Радість моя • 19 сентября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Superstar или Stan?
Це ви мабуть питаєте про дитячу серію. В моєї доньки розмір взуття 40. Забула написати, що купуємо вже в відділі для дорослих. По типу як на фото
автор Радість моя • 19 сентября 2024
Ответ дляНепонятно
Це я мабуть перебільшую про лінолеум. Мені просто не подобається цей грубий матеріал. Дочка каже, що це серія Sneaker HOOPS . Але мені Адідас взагалі не подобається, то я і не розбираюся в них.
все по ГОСТу!• 19 сентября 2024
Я суперстар роками ношу, стени є пару моделей, ті, що куплені в Європі відмінні, ті, що в Україні, не дуже. Кеди Ніцца дві пари маю, вже 4 роки нарікань нема. А от модні Газелі, Гамбурги та Кампуси, не моє.
автор Радість моя • 19 сентября 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Дякую за відгук. Зрозуміла, що можна таки купляти, якщо донька дуже хоче. Вона рідко щось просить. Мабуть підемо і купимо, якщо не передумає.
все по ГОСТу!• 19 сентября 2024
Ответ дляРадість моя
Якщо хоче, треба радувати дитину, тим паче, якщо ці прохання не часті.
Непонятно• 19 сентября 2024
Ответ дляРадість моя
Якщо у неї не широка нога, то має бути норм. Тому що цей матеріал не сильно розтягнеться.
тяжкаялюдина• 19 сентября 2024
После слов напоминающих линолеум даже отвечать неохота!
Полно брендов покупайте супер мягркую кожу, а не линолеум!
Моя сегодня одевала адики новые , просто отлично.
Непонятно• 19 сентября 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Думаю, чи носити свої нові
По зручності Superstar це для мене ідеальні кроси, яким нема зносу
автор Радість моя • 19 сентября 2024
Ответ дляНепонятно
Думаю, чи носити свої нові
Матеріал дуже схожий, тільки інший колір. Дякую, що поділилися
Перемелица• 19 сентября 2024
Ношу адіки різні, дуже зручні.
Зараз такі, як тапки.
Радуга-дуга• 19 сентября 2024
У моїх дітей такого плану з гладким носком. Коли купляла, думала, що одноразові. На дотик дубові якісь, але пережили і каруселі і шаркання носками, перу в пралці і їм хоч би що.
все по ГОСТу!• 19 сентября 2024
Ответ дляНепонятно
Думаю, чи носити свої нові
Вау, вони нереально круті! Для мене суперстар найкращі, ще й за кермом в них зручно.
ДелиВерка• 20 сентября 2024
Ответ дляНепонятно
Думаю, чи носити свої нові
Дуже класні
Шалена красуня• 20 сентября 2024
У адіка такий шкірзам, що просто невбиваємий. Краще всякої шкіри. Носити не зносити.