Непереможна• 19 сентября 2024
Фарбування волосся
Фарбую волосся собі сама фарба ING, окислювач 3%. Мамі хочу замовити безаміачну Інг, бо в неї буває алергія на фарбу. Хто розбирається підскажіть окислювач можна взяти мій 3%, чи обов´язково купити спеціальний для безаміачної фарби?
Запароленое одеяло• 20 сентября 2024
А в мамы нет седины? Безаммиачная ведь не закрасит и 3% окислитель тоже
Протру пилюку• 20 сентября 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
З% зафарбує сивину, якщо її небагато. Тобто брати 3% чи 6% залежить від відсотка сивини