Русланка з гілки• 19 сентября 2024
Халкідіки, яка погода?
Хто в Греції, підкажіть, будь ласка, які місцеві прогнози погоди на наступний тиждень? Цікавить Ситонія. Повинна летіти на семінар в готель на Ситонії, наші сайти дають кардинально різні прогнози погоди(
Сама собі лікар• 19 сентября 2024
Ответ дляОтжигающая
мел
ми до війни постійно їздили у вересні, чудово було. Правда, погода тепер такі коні мочить, що прогноз - невдячна справа
Папина дочка• 20 сентября 2024
Два роки прожила в Сітоніїї. Прогноз погоди взагалі ні про що. Майже ніколи не співпадав.