Платья Всем• 19 сентября 2024

Як краще їхати з Мелітополя до Київа? Через Польщу чи гуман.коридор?

Дівчата, підкажіть, хто знає. Мама у жовтні виїзджає назавжди з Мелітополя до Києва. Мамі 71 рік, але активна, самостійна. Як краще добиратися: через Польщу (їхати 3 дні) або через гуманітарний коридор (1-2 дні)? Я її зустріну хоч там, хоч там.
З собою у неї дві валізи.
Питання для бувалих, який маршрут чисто фізично по витривалості зручшніше для людини?
Стефанія• 19 сентября 2024
Коридор который через сумскую обл ? Там же бои. Перевозчики с которыми ездит моя мама перестали ездить через коридор

Потребую апгрейду• 19 сентября 2024
А что напрямую нет дороги?
люблю_тортики• 19 сентября 2024
Немного непонятно. С мелитополя до Польши больше 1000 км. Где вы находитесь?
автор Платья Всем • 19 сентября 2024
Ответ дляСтефанія
ні, вже цей коридор змінили на пункт пропуску на Волині, біля Ковелю.
А як тоді Ваша мама їздить? якщо не хочете назагал написати, напишіть мені в лічку, будь ласка.
автор Платья Всем • 19 сентября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
А что напрямую нет дороги?
прям через Васильевку и Запорожье.
автор Платья Всем • 19 сентября 2024
Ответ длялюблю_тортики
Мама виїзджає. Знаходиться в окупованому Мелітополі.
Треба в Україну.
Стефанія• 19 сентября 2024
Ответ дляПлатья Всем
Раз в полгода мама ездит ко мне в Польшу, полтора -2 дня , в зависимости от беларуской границы, но это из луганска

Потребую апгрейду• 19 сентября 2024
Ответ дляПлатья Всем
прям через Васильевку и Запорожье.
Через Николаев. он же возле Николаева кажется. Не помню географию, но вроде как.
автор Платья Всем • 19 сентября 2024
Ответ дляСтефанія
Так, з Луганська буде швидше, ніж з Мелітополя.
Я оце вперше буду говорити та домовлятися з перевізниками, але мене попередили, що є недобросовісни, не кажуть про пересадки по дорозі з автобуса до автобусу, про очікування в дорозі і поздка може затягнутися більш, ніж на 3 доби.
Про що розпитувати та як знайти порядних перевізників?
автор Платья Всем • 19 сентября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
сделайте себе апгрейд и не путайтесь здесь, пожалуйста
Стефанія• 19 сентября 2024
Ответ дляПлатья Всем
Могу дать номер с которыми мама ездит. Едут до Минска, там пересадка в другой автобус, но едут сразу, ждать не нужно, в Польше еще пересадка и до Киева. Водители нормальные попадались, помогали в дороге
автор Платья Всем • 19 сентября 2024
Ответ дляСтефанія
В Польщу я сама за мамою приїду та заберу.
Дайте, будь ласка, спитаю що до чого. Дякую.
Стефанія• 19 сентября 2024
Ответ дляПлатья Всем
+380 63 232 38 59 Телеграмм
ole4kakissa• 20 сентября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Петрику, прокидайся, тиха година скінчилась, ти дуже міцно спав...
Вы из какого года сейчас пишете?