Chaterbox• 19 сентября 2024

Чоловік не хоче допомагати дітям і спілкуватись з ними

Я з дітьми за кордоном більше року.
Чоловік каже, що поки ми тут, допомагати дітям не збирається. Не розведені. Каже, що можеш подавати в суд на аліменти, але там будуть копійки (офіційно не працює).
З дітьми по телефону спілкуватись не хоче (перед тим завжди ми першими дзвонили). Хоч в Україні любив їх, раніше казав постійно, що сумує за ними сильно. Взагалі хотів щоб ми повернулись.
Хотіла відправити дітей на канікули на 2-3 тижні, відмовився, каже що діти до нього в гості не їздитимуть, а тільки жити.
Діти відвикають, згадують все рідше тата.

Не хочу обривати звязок, все таки батько. Ну і як бути?
Майструю крила• 19 сентября 2024
Придурок он у вас какой то
А возраст детей какой?

Я на хвилинку• 19 сентября 2024
Та нема в них тата, ви народили від придурка
автор Chaterbox • 19 сентября 2024
Ответ дляМайструю крила
Придурок он у вас какой то
А возраст детей какой?
5 і 10
Мerida• 19 сентября 2024
Если и вернётесь, ситуацию это не поменяет
Криниця щастя• 19 сентября 2024
За деньги детям, то конечно лошара. Но отношения ваши закончились, примите это. Не бывает их на расстоянии. И кто сейчас напишет, что ’а у меня знакомые...’ то это пока, через время их тоже это ждёт.
Летюча помилка• 19 сентября 2024
Никак. Живите свою жизнь. Вы не заставите его общаться
автор Chaterbox • 19 сентября 2024
Каже, що не дозволяє дітям більше тут знаходитись, тому й допомагати не буде, сама вирішила - сама й оплачуй все
Хропочка з гривкою• 19 сентября 2024
Ответ дляКриниця щастя
Самое интересное, что все мои знакомые пары, где муж в Украине, с жена с детьми зарубежом, уже разошлись официально или просто разбежались, сохранив от брака толко штамп
Большой секретик• 19 сентября 2024
Може в нього вже є нові діти

Я на хвилинку• 19 сентября 2024
Ответ дляКриниця щастя
Це не має відношення до відстані, він дітей і не любив
автор Chaterbox • 19 сентября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
От і я сумніваюсь в тій любові. Буває, що діти їдуть на 5-6 років вчитися в іншу країну або ж взагалі жити далеко від батьків (коли дорослі), то що то вже не дитина? Не спілкуватись з нею?
Та й діти в чому винні, що мама їх вивезла? То діти
Летюча помилка• 19 сентября 2024
Ответ дляChaterbox
Дети больше травмируются от вас, если вы вот это все им озвучиваете
автор Chaterbox • 19 сентября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Ні-ні, я мовчу і не настроюю їх проти тата.
Так вони самі не дуже то й дзвонити до нього хочуть
Летюча помилка• 19 сентября 2024
Ответ дляChaterbox
Ну и хорошо. Расслабьтесь, плывите по течению, любовь невозможно выпросить. Сделайте что-то приятное для себя, чтобы снять стресс
Бриджит_Фрикандо• 19 сентября 2024
Ответ дляChaterbox
Вы же просто ищите повод. Он вам говорит, что хочет, чтобы они вернулись. Не вернутся - помогать не будет. Вы же ищите повод только, написывая какой он хреновый. Интересно было бы на вас посмотреть, будь вы на месте мужа. Чтобы вы здесь пели и чтобы вам писали. Представьте хоть на минуту, что вы военнообязанная, а он выехал с детьми. И как бы вы влияли на него и чтобы вы ему говорили, и как шантажировали, чтобы он вернулся с детьми
Глаголиця• 19 сентября 2024
Ответ дляChaterbox
А з якого міста ви поїхали, якщо хотіли дітей відправити на канікули назад?
автор Chaterbox • 19 сентября 2024
Ответ дляГлаголиця
З Хмельницького
Столічна штучка• 19 сентября 2024
Ось так і пізнаються чоловіки.
Чмошник просто вміло маскувався деякий час, зараз його натура вилізла зовні. Діти йому на жаль не потрібні.
Моторошні троянди• 19 сентября 2024
Ответ дляChaterbox
Не имеет права. Идите в суд и требуйте больших денег. В твёрдой сумме, а не 50 от дохода

Аристократка-тунеядка• 19 сентября 2024
Ответ дляChaterbox
Я взагалі не уявляю собі що ви за люди, що в вас за сім´я, чи якісь маргінали (вибачте), бо мені важко уявити собі адекватну людину (не алкаша наркомана чи з проблемами психіки) яка б раптом перестала скучати за своєю 10річною дитиною, і відмовлялася спілкуватися. Тому схиляюсь що тема просто вигадана, як тут кажуть - трольна.
автор Chaterbox • 19 сентября 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Він безробітний офіційно
Аристократка-тунеядка• 19 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А самі пробували уявити себе на місці того чоловіка? Ви б, я навіть не кажу захотіли - ви змогли б не спілкуватися з своїми дітьми, по телефону чи відеозв´язку???? А він може 🤷 що там за батько, і що там за авторка що прожила 10 років із такою людиною - я собі не уявляю
Моторошні троянди• 19 сентября 2024
Ответ дляChaterbox
Він безробітний офіційно
Ну и что. Есть квартира, арестуют её. И будет платить
ole4kakissa• 19 сентября 2024
Ваша связь уже оборвалась и не сейчас
Слазьте с этой дохлой лошади
Насильно мил не будешь
Разводиться, подавать на алименты, если у детей будет желание общаться с донором спермы - не препятствовать
Удачи в новых отношениях
автор Chaterbox • 19 сентября 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Та не трольна тема. Хоче щоб повернулись, тому для себе зайняв таку позицію. Дитячий садок
Аристократка-тунеядка• 19 сентября 2024
Ответ дляChaterbox
Але ж рік, вибачте, не спілкуватися з власними дітьми? Що там за людина, що там за серце?
автор Chaterbox • 19 сентября 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ні, не рік, останні декілька місяців (+- 3)
Казав, що йому боляче, що бачити може їх а обняти ні.
І постійно повторює що він не буде більше телефонним татом
Роздратована шкіра• 19 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Уявіть, що автор повернулася. І з яких доходів непрацюючий тато утримуватиме двох дітей? Хай роботу спочатку знайде ’годувальник’...
автор Chaterbox • 19 сентября 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Неофіційний дохід має
автор Chaterbox • 20 сентября 2024
Щодо допомоги з фінансами - спеціально не допомагає, щоб мені поважче було і я тут не витримала, повернулась